Google випустила оновлення застосунку для миттєвого перекладу за допомогою камери

Google випустила оновлення застосунку для миттєвого перекладу за допомогою камери

Нова версія має підтримку 60 нових мов, автоматичне визначення мови, технологію нейронного машинного перекладу та новий дизайн

Google випустила оновлення застосунку для миттєвого перекладу за допомогою камери
фото www.flickr.com/photos/ashabot

Компанія Google випустила істотне оновлення функції камери свого застосунку Translate. Про це йдеться у блозі компанії.

Мобільний застосунок Перекладач Google – це миттєвий переклад за допомогою камери, який дозволяє побачити світ рідною мовою, просто спрямовуючи об'єктив камери на текст іноземною мовою.

Нова версія програми додала підтримку 60 нових мов, таких як арабська, хінді, малайська, тайська та в'єтнамська. Таким чином користувачі відтепер зможуть перекладати з 88 на більш ніж 100 мов, які підтримуються Перекладачем Google.

Ще одним нововведенням є автоматичне визначення мови, оскільки не завжди вдається визначити мову тексту, який треба перекласти.

Уперше в функцію миттєвого перекладу за допомогою камери вбудована технологія нейронного машинного перекладу (NMT). Це дозволяє отримати більш точні та природні переклади, зменшуючи помилки на 55-85% у деяких мовних парах. 

Окрім цього, функція отримує новий вигляд і стає більш інтуїтивною у використанні. Зокрема, компанія зменшила мерехтіння тексту на екрані, що ускладнювало читання.

Новий вигляд мають всі три функції перекладу за допомогою камери, які зручно розташовані в нижній частині додатку: «Миттєвий» перекладає текст іноземною мовою, коли ви спрямовуєте на нього камеру. «Сканування» дає змогу зробити знімок і пальцем виділити текст, який ви хочете перекласти. А «Імпорт» дозволяє перекладати текст із фотографій, зроблених вашою камерою раніше.

Оновлення стане доступним для користувачів поступово протягом найближчих днів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію