Захворіло у світі
13,177,855
Померло у світі
574,793
Вилікувалось у світі
7,303,490
Захворіло в Україні
54,771
Померло в Україні
1,412
Вилікувалось в Україні
27,154
У Samsung серйозні втрати прибутків через торгову війну США та Китаю

У Samsung серйозні втрати прибутків через торгову війну США та Китаю

Одна з причин – проблеми, які виникли в Huawei з американською владою

У Samsung серйозні втрати прибутків через торгову війну США та Китаю
фото Shutterstock

Samsung страждає від торгової війни між США і Китаєм: третій квартал поспіль виробник смартфонів прогнозує зниження прибутку, пише Retail Detail.

У другому кварталі прибутки південнокорейської компанії впали. Одна з причин – американський бойкот китайської Huawei, оскільки саме Huawei є одним з найбільших клієнтів Samsung.

Проблеми між Японією і Південною Кореєю також вплинули на квартальні показники, які будуть розкриті в кінці липня. Корея все ще перешкоджає імпорту японських матеріалів, які використовуються в картах пам'яті і смартфонах. В результаті ціни ростуть, що, в свою чергу, негативно впливає на показники продажів.

Samsung очікує, що операційний прибуток в період з квітня по червень буде, щонайменше, на 56% нижчим і складе приблизно 5 млрд євро. Очікується, що оборот знизиться на 4,2% до 42 млрд євро.

Однак  прогнози все ж кращі, ніж очікували аналітики: досі вони припускали, що операційний прибуток буде обмежений 6 трильйонами вон. Основний прибуток компанія отримує від підрозділу, який виробляє дисплеї для продукції Apple.

Зазначається, що LG, конкурент Samsung, теж відчуває аналогічні труднощі. LG очікує падіння прибутку на 15,4% в порівнянні з минулим роком, що призведе до прогнозованого квартального прибутку в 500 млн євро.

Раніше повідомлялося, що Samsung очікує падіння квартального прибутку на 56%, а однією з ключових причин є падіння попиту на чипи пам’яті.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті