У Samsung серйозні втрати прибутків через торгову війну США та Китаю
Одна з причин – проблеми, які виникли в Huawei з американською владою

Samsung страждає від торгової війни між США і Китаєм: третій квартал поспіль виробник смартфонів прогнозує зниження прибутку, пише Retail Detail.
У другому кварталі прибутки південнокорейської компанії впали. Одна з причин – американський бойкот китайської Huawei, оскільки саме Huawei є одним з найбільших клієнтів Samsung.
У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.
Проблеми між Японією і Південною Кореєю також вплинули на квартальні показники, які будуть розкриті в кінці липня. Корея все ще перешкоджає імпорту японських матеріалів, які використовуються в картах пам'яті і смартфонах. В результаті ціни ростуть, що, в свою чергу, негативно впливає на показники продажів.
Samsung очікує, що операційний прибуток в період з квітня по червень буде, щонайменше, на 56% нижчим і складе приблизно 5 млрд євро. Очікується, що оборот знизиться на 4,2% до 42 млрд євро.
Однак прогнози все ж кращі, ніж очікували аналітики: досі вони припускали, що операційний прибуток буде обмежений 6 трильйонами вон. Основний прибуток компанія отримує від підрозділу, який виробляє дисплеї для продукції Apple.
Зазначається, що LG, конкурент Samsung, теж відчуває аналогічні труднощі. LG очікує падіння прибутку на 15,4% в порівнянні з минулим роком, що призведе до прогнозованого квартального прибутку в 500 млн євро.
Раніше повідомлялося, що Samsung очікує падіння квартального прибутку на 56%, а однією з ключових причин є падіння попиту на чипи пам’яті.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: editor@mind.ua.