Захворіло у світі
5,731,837
Померло у світі
356,606
Вилікувалось у світі
2,376,542
Захворіло в Україні
22,382
Померло в Україні
669
Вилікувалось в Україні
8,439
Палата представників США підтримала поправку до законопроекту з санкціями проти РФ

Палата представників США підтримала поправку до законопроекту з санкціями проти РФ

Цього тижня палаті представників США належить схвалити сам проект оборонного бюджету, в який увійшла поправка

Палата представників США підтримала поправку до законопроекту з санкціями проти РФ
фото www.flickr.com/photos/guymiddleton

Палата представників США підтримала поправку до законопроекту оборонного бюджету країни на 2020 й рік, яка передбачає введення нових санкцій по російському суверенному боргу через передбачуваного втручання Росії в президентські вибори США в 2016 році. Про це пише Інтерфакс.

«Ця поправка передбачає реальні серйозні санкції щодо Російської держави, згідно з якими жоден громадянин США не може здійснювати додаткові угоди з російським суверенним боргом», – заявив один з авторів поправки демократ Бред Шерман.

Однак, поправка передбачає механізм зняття цих санкцій. У випадку, якщо адміністрація прийде до висновку, що Росія може пройти один виборчий цикл без втручання і якщо Конгрес погодиться з цим – санкції будуть зняті.

Цього тижня палаті представників США належить схвалити сам проект оборонного бюджету, в який увійшла поправка і після узгодження обома палатами Конгресу США, він відправиться на підпис Дональду Трампу.

Нагадаймо: в квітні цього року, було опубліковано звіт за розслідуванням спецпрокурора США Роберта Мюллера щодо втручання РФ у президентські вибори 2016 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті