EBS придбала всі права на Інтеркомп-Україна

EBS придбала всі права на Інтеркомп-Україна

Найближчим часом компанія Інтеркомп-Україна змінить назву на Emergex Payroll Solutions

EBS придбала всі права на Інтеркомп-Україна
Фото: pixabay.com

Компанія EBS, що займається наданням послуг аутсорсингу бухгалтерського обліку, 10 липня 2019, придбала всі права на компанію Інтеркомп-Україна – провайдера послуг в області фінансового і кадрового аутсорсингу. Про це повідомляє компанія EBS.

Міжнародне партнерство з аутсорсингу бізнес-процесів компанії Інтеркомп-Україна включає співробітництво з ADP Employer Services International, найбільшим в світі провайдером послуг аутсорсингу бізнес-процесів, партнер з надання послуг з розрахунку заробітної плати.

Найближчим часом компанія Інтеркомп-Україна змінить  назву на Emergex Payroll Solutions (EPS) і буде працювати в рамках єдиної компанії та бренду EBS. Компанія і надалі буде надавати послуги з розрахунку та виплати заробітної плати, аутсорсингу бухгалтерського обліку та кадрового адміністрування.

 «Ми дуже раді, що довгий процес підготовки до транзакції закінчено і можемо врешті перейти до операційного об’єднання, яке буде спрямоване насамперед на об’єднання кращого досвіду обох компаній для надання кращого сервісу нашим клієнтам», – прокоментувала партнерка-засновниця консалтингової компанії EBS Олена Вольська.

Детальніше про аутсорсингові проекти з японцями читайте у матеріалі Mind Країна аутсорсу, що сходить: навіщо українські айтішники йдуть на японський ринок.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті