Захворіло у світі
11,565,414
Померло у світі
536,650
Вилікувалось у світі
6,258,471
Захворіло в Україні
49,043
Померло в Україні
1,262
Вилікувалось в Україні
21,703
Нафтовидобуток у Мексинанській затоці впав наполовину через тропічний шторм

Нафтовидобуток у Мексинанській затоці впав наполовину через тропічний шторм

За прогнозами синоптиків,шторм «Баррі» може посилитися після виходу на сушу до урагану

Нафтовидобуток у Мексинанській затоці впав наполовину через тропічний шторм
фото Shutterstock

Тропічний шторм «Баррі», який на бирає силу і, за словами синоптиків, може перетворитися на ураган першої категорії, призвів до різкого скорочення видобутку нафти в Мексиканській затоці, передає Голос Америки.

Американські нафтовидобувні компанії скоротили видобуток на більш ніж 1 млн барелів на день, або 53% від загального видобутку нафти на шельфі Мексиканської затоки. Видобуток газу скоротився майже на 34 млн кубічних метрів за день, повідомила влада США.

Шторм, який може викликати штормовий вітер швидкістю до 119 км на годину і привести до виникнення торнадо та до підйому води на узбережжі, в четвер отримав ім'я «Баррі». Зараз він рухається по акваторії Мексиканської затоки в північному напрямку. Очікується, що «Баррі» досягне території штату Луїзіана до вечора п'ятниці.

Десятки нафто- і газодобувних компаній евакуювали співробітників з 191 платформи і з 7-ми бурових установок. Всі бурові судна, що знаходяться в зоні можливого ураження, були переведені в безпечні райони.

Можливе скорочення запасів нафти призвело до зростання вартості нафтових ф'ючерсів на 4%, зазначає видання.

Між тим жителі Нового Орлеана приготувалися евакуюватися в зв'язку з наближенням шторму «Баррі», який повинен обрушитися на місто в суботу, відкривши сезон атлантичних ураганів. Метеорологи попереджають, що перед штормом можливі зливи та повені.  Напередодні через наближення шторму на Новий Орлеан обрушилися сильні дощі: за даними Національної метеорологічної служби, в місті випало до 30 см опадів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті