Перша зустріч відновленого «нормандського формату» пройшла в Парижі

Перша зустріч відновленого «нормандського формату» пройшла в Парижі

Відновлені переговори базувалися на останніх позитивних зрушеннях на Сході України

Перша зустріч відновленого «нормандського формату» пройшла в Парижі

Зовнішньополітичні радники лідерів України, Німеччини, Франції та Росії зібралися в Парижі в п'ятницю, 12 липня, та провели переговори з метою відновлення роботи «нормандського формату». Про це пише dw.

Після зустрічі німецька сторона відзначила, що переговори базувалися на останніх позитивних зрушеннях на Сході України. Учасники зустрічі обговорили подальші кроки з втілення Мінських угод, в першу чергу, припинення вогню.

Україну на цій зустрічі мав представляти заступник керівника Офісу президента України Вадим Пристайко.

Нагадаємо, про зустріч радників лідерів «нормандської» четвірки була досягнута домовленість у червні під час візитів Володимира Зеленського до Парижа та Берліна.

Кілька днів тому Володимир Зеленський та Володимир Путін провели першу телефонну розмову. Серед головних тем розмови – питання врегулювання ситуації на Донбасі, обмін полоненими та можливість переговорів у «нормандському форматі». 

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло