Захворіло у світі
32,234,685
Померло у світі
983,042
Вилікувалось у світі
22,237,989
Захворіло в Україні
191,671
Померло в Україні
3,827
Вилікувалось в Україні
85,133
Norsk Solar побудує сонячну електростанцію у Київській області

Norsk Solar побудує сонячну електростанцію у Київській області

НЕФКО підписала кредитну угоду з Norsk Slar на суму 4,35 млн євро

Norsk Solar побудує сонячну електростанцію у Київській області
Фото: NEFCO

Norsk Solar AS виступить забудовником і оператором електростанції у Київській області. Про це йдеться у прес-релізі NEFCO.

Північна екологічна фінансова корпорація (НЕФКО) співфінансує будівництво сонячної електростанції потужністю 9 МВт поблизу Броварів (Київська область). Це перший проект будівництва сонячної електростанції, який буде реалізовано норвезьким забудовником сонячних електростанцій Norsk Solar AS в Україні.

Сонячна електростанція буде розташована в селі Семиполки на загальній площі 12,6 га. Norsk Solar AS є головним інвестором нової електростанції та працює разом зі своїми партнерами Pro-Energy LLC і Windforce Ltd.

Очікується, що СЕС почне постачати енергію до електромережі наприкінці 2019 року. Після введення в експлуатацію СЕС щорічно вироблятиме 11 000 МВт електроенергії. Відновлювана енергія забезпечить щорічне скорочення викидів близько 8600 тон СО2.

НЕФКО підписала кредитну угоду на суму 4,35 мільйонів євро. Крім того, співвласники нададуть власний капітал для реалізації проекту загальною сумою 4,35 млн євро.

Це другий проект будівництва сонячної електростанції для Norsk Solar AS, після того, як проект сонячної електростанції Gharo Solar 50 МВт в Пакистані досягнув свого фінансового закриття на початку цього року.

За словами генерального директора Norsk Solar AS  Ойвінда Вестердала, протягом наступних декількох десятиліть СЕС забезпечить понад 5 000 домогосподарств відновлюваною енергією.

Norsk Solar AS – норвезький забудовник сонячних електростанцій з довгостроковою стратегією Build-Own-Operate (Будувати-Володіти-Керувати). Компанія є дочірньою компанією групи NV, що належить компанії Norsk Vind (NV), створеній у 1996 році.

НЕФКО є міжнародною фінансовою організацією (МФО), створеною у 1990 році п’ятьма країнами Північної Європи – Данією, Фінляндією, Ісландією, Норвегією та Швецією. За роки існування, NEFCO профінансувала понад 1000 проектів у приватному та державному секторах у різних сферах у 80 країнах, причому основна увага приділялася Східній Європі, Балтійському морю, Арктиці та регіону Баренцового моря.

Нагадаємо: 11 липня Верховна Рада прийняла закон щодо домашніх СЕС. Закон ввів нову умову отримання «зеленого тарифу» – установку станцій до 50 кВт на дахах, фасадах будівель та інших капітальних спорудах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті