Opendatabot: в Єдиний реєстр боржників потрапило більш ніж 1 млн українців
В ЄРБ потрапляють фізичні та юридичні особи, які програли суд та не виконали його рішення суду, не сплатили адмінштраф та ін.

З початку 2019 року в Єдиний реєстр боржників (ЄБР) потрапило потрапило більш ніж 1 млн українців. Про це повідомляє Opendatabot.
Починаючи з 2016 року кількість боржників щороку збільшувалась. Так, за 2016-й рік у реєстр потрапило понад 516 000 боржників, у 2017-му – 1,2 млн, у 2018-му – ще 1,4 млн.

Найбільше українці винні державному ПриватБанку – 113 341 грн, Державній судовій адміністрації – 23 260 грн, банку «ПУМБ» – 20 373 грн, Головному управлінню Державної казначейської служби – 12 960 грн, головному управлінню ДФС у Київській області – 6 066 грн.
Боржникам з реєстру можуть заборонити виїзд з країни, відмовити у відкритті поточних рахунків в банку, скасувати запити на відчуження майна та відмовити у наданні будь-яких нотаріальних послуг (наприклад, для купівлі чи продажу нерухомості), а також це може вплинути на рішення роботодавця при прийому на роботу.
В ЄРБ потрапляють фізичні та юридичні особи, які програли суд та не виконали його рішення суду, не сплатили адмінштраф (наприклад, за порушення правил дорожнього руху), не виплачують аліменти, не виплатили вчасно кредит – банк стягує заборгованість через нотаріуса.
Раніше повідомлялось, що загальна сума податкового боргу компаній збільшилась на 10 млрд грн за рік.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].