Зубко: кандидат на посаду голови ДАБІ не пройшов випробувальний термін

Зубко: кандидат на посаду голови ДАБІ не пройшов випробувальний термін

Кількість відмов у дозволі на будівництво зібльшилась з 20% до 70%

Зубко: кандидат на посаду голови ДАБІ не пройшов випробувальний термін
міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко
Фото: УНІАН

Кандидат на посаду голови Державної архітектурно-будівельної служби не пройшов випробувальний термін і не повинен бути призначений очильніком ДАБІ. Про це під час засідання уряду заявий віе-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, передає кореспондент Mind.

«Я сьогодні підписав лист на Кабінет міністрів щодо не проходження випробувального терміну голови Державної архітектурної будівельної інспекції. Крім  простих питань, яке стосується ненадання доступу до державної таємниці, в зв’язку з ненаданням відомостей про себе, є питання не впровадження електронного кабінету, питання не підготовки реструктуризації ДАБІ, питання збільшення кількості відмов від 20% до 70% сьогодні не дає можливості написати, що людина пройшла випробувальний термін», – зазначив Зубко.

Він при тому повідомив, що випробувальний термін кандидата на цю посаду тривав три місяці, після чого «проаналізувавши стан виконання і ситуацію на будівельному ринку, яка на сьогоднішній день просто катастрофічна  по кількості звернень,  я зробив таке подання».

У відповідь на це прем’єр-міністр Володимир Гройсман зазначив, що це подання має бути негайно розглянуто і ухвалено.  Також прем'єр-міністр додав, що це питання має зацікавити правоохоронні органи, адже через тривалість випробувального терміну постраждало багато забудовників.

Раніше Mind писав, що  Більше 80% забудовників нарікають на корупцію в ДАБІ Лідером за кількістю корупціонерів у будівництві є Київ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті