Захворіло у світі
11,694,766
Померло у світі
540,157
Вилікувалось у світі
6,353,451
Захворіло в Україні
49,607
Померло в Україні
1,283
Вилікувалось в Україні
22,193
ЄС розпочинає антимонопольне розслідування проти Amazon

ЄС розпочинає антимонопольне розслідування проти Amazon

Проблема полягає у тому, що компанія розміщує на своєму сайті продавців і в той самий час з ними ж і конкурує, використовуючи їхні дані для власних продажів

ЄС розпочинає антимонопольне розслідування проти Amazon
фото www.flickr.com/photos/73962271@N00

Amazon, найбільший в світі інтернет-ритейлер, уже за лічені дні зіштовхнеться із антимонопольним розслідуванням ЄС у зв’язку із використанням компанією даних покупців. Про це повідомляє Reuters із посиланням на власні джерела.

Команда на чолі з євро комісаром з питань конкуренції Маргрет Вестагер почала вивчати, яким чином Amazon використовує дані про продажі сторонніх продавців на платформі ще минулого року. Утім тоді робота перебувала на початковій стадії.

Вестагер наголосила, що проблема полягає у тому, що компанія розміщує на своєму сайті продавців і в той самий час з ними ж і конкурує, використовуючи їхні дані для власних продажів.

Видання повідомляє, що продавці неодноразово скаржились на таку поведінку ритейлера.

Якщо провин буде доведено компанію може бути оштрафовано на 10% від її річного обороту.

Це не перша сутичка Amazon з ЄК. Як повідомлялось, минулого року компанію зобов’язали повернути Люксембургу податки в розмірі близько 250 млн євро через незаконні податкові пільги.

Нагадаємо: в листопаді минулого року антимонопольні органи ФРН почали розслідування з метою виявити, чи не користується американська компанія Amazon своїм домінуючим положенням на ринку при взаємодії з іншими ритейлерами, які використовують сайт в якості торгової платформи. 

Сьогодні, 17 липня, Amazon уклала угоду з антимонопольним органом ФРН про перегляд умов обслуговування для сторонніх продавців, які скаржились на несправедливе ставлення під час продажів через майданчик онлайн-ритейлера.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті