Антимонопольні органи Німеччини розпочали розслідування проти Amazon

Антимонопольні органи Німеччини розпочали розслідування проти Amazon

Слідчі вивчатимуть чи не користується американська компанія своїм домінуючим положенням, щоб заважати іншим рітейлерам на своєму торговому майданчику

Антимонопольні органи Німеччини розпочали розслідування проти Amazon
фото Shutterstock

Антимонопольні органи ФРН почали розслідування з метою виявити, чи не користується американська компанія Amazon своїм домінуючим положенням на ринку при взаємодії з іншими рітейлерами, які використовують сайт в якості торгової платформи. Про це повідомляє Reuters.

Федеральне бюро з картелів Німеччини повідомило, що за останній час отримало багато скарг від рітейлерів відносно методів роботи Amazon.

«Amazon виступає в якості «провідника» до клієнтів. Подібна подвійна роль – найбільшого продавця та найбільшого торговельного майданчика – значить, що компанія має змогу заважати іншим торговцям на платформі», – сказав голова відомства Андреас Мундт.

За його словами, слідчі вивчають вимоги, які Amazon пред’являє до своїх рітейлерів.

Представник американської компанії зазначив, що Amazon надає повне сприяння слідству та продовжить вживати заходів для підтримки малого та середнього бізнесу.

Зазначається, що Німеччина є другим за величиною ринком для компанії.

Нагадаємо, співробітники логістичних центрів Amazon в Німеччині та Іспанії оголосили страйк в «чорну п'ятницю», вимагаючи підвищення заробітної платні та покращення умов трудових договорів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію