Мін’юст США просить апеляційний суд зупинити дію антимонопольного рішення проти Qualcomm

Мін’юст США просить апеляційний суд зупинити дію антимонопольного рішення проти Qualcomm

Це може нанести шкоди національній безпеці, оскільки чипмейкер є ключовим гравцем як надійний постачальник і лідер в інноваціях

Мін’юст США просить апеляційний суд зупинити дію антимонопольного рішення проти Qualcomm
фото www.flickr.com/photos/service-nowdotcom

Міністерство юстиції США звернулося до федерального апеляційного суду з проханням призупинити виконання радикального антимонопольного рішення щодо постачальника мобільних мікросхем Qualcomm Inc, посилаючись на підтримку Департаменту енергетики та Міністерства оборони. Про це повідомляє Reuters.

«Для Міністерства оборони Qualcomm є ключовим гравцем як надійний постачальник і лідер в інноваціях, і в короткостроковій перспективі було б неможливо замінити критичну роль Qualcomm в технології 5G», – йдеться у поданні.

Компанія Qualcomm, найбільший постачальник модемних чипів, які з'єднують смартфони з бездротовими мережами передачі даних, 21 травня програла антимонопольний позов, поданий Федеральною торговою комісією на початку цього року.

Окружний суддя США Люсі Кох постановила, що Qualcomm використовувала антиконкурентну практику патентного ліцензування, щоб зберегти монополію на ринку мобільних чипів. Кох наказала Qualcomm ліцензувати свою технологію конкуруючим виробникам чипів, серед яких такі фірми, як тайванська MediaTek Inc і підрозділ Huawei з виробництва мікросхем HiSilicon.

Qualcomm подала апеляцію і звернулася до судді з проханням призупинити виконання рішення до розгляду апеляції, однак суддя відповіла відмовою. Більш того, коли антимонопольне управління міністерства юстиції просило Кох провести додаткове слухання про можливі покарання, перш ніж буде винесено рішення, суддя відмовилася це зробити.

У документі, поданому в суд зараз, юристи Мін’юста стверджують, що рішення судді було «помилковим», а відмова від додаткових слухань – «незаконною».

Нагадаємо: у травні після двох років судових розглядів Qualcomm та Apple досягли мирової угоди, за умовам якої чипмейкер отримає від техногіганта щонайменше $4,5 млрд .

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло