Захворіло у світі
11,830,885
Померло у світі
544,215
Вилікувалось у світі
6,447,656
Захворіло в Україні
50,414
Померло в Україні
1,306
Вилікувалось в Україні
23,119
Путін поширив спрощену видачу російських паспортів на всю Донецьку і Луганську область

Путін поширив спрощену видачу російських паспортів на всю Донецьку і Луганську область

У попередній законопроект, який стосувався тільки ОРДЛО, внесено зміни

Путін поширив спрощену видачу російських паспортів на всю Донецьку і Луганську область
фото Shutterstock

Президент Росії Владімір Путін своїм указом поширив спрощення видачі паспортів Росії на всю Донецьку та Луганську області України. Документ опубліковано на офіційному порталі правової інформації РФ, передає Радіо Свобода.

«Внести до Указу президента Російської Федерації від 29 квітня 2019 року №187 ... такі зміни: а) з підпункту «в» пункту 1 слова «окремих районів» виключити», – йдеться в тексті указу.

Згідно з попереднім указом, виданим у квітні цього року, спрощена видача російського громадянства стосувалася мешканців окремих районів Донецької та Луганської областей, тобто жителів так званих «ДНР» і «ЛНР».

Нагадаємо, 24 квітня Путін підписав указ, що дозволяє жителям районів на сході України, окупованих підтримуваними Росією бойовиками, в спрощеному порядку отримувати громадянство Росії.

У відповідь на це 28 квітня на той момент обраний президент України Володимир Зеленський звернувся до російської влади і порадив їм «не витрачати даремно час» в спробі «спокусити» громадян України паспортами РФ. Він також заявив, що Україна може надати список громадян, які захочуть отримати російський паспорт.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті