Страхова компанія ARX допомагає клієнтам онлайн
Реклама

Страхова компанія ARX допомагає клієнтам онлайн

Чати працюють з 9 до 18.00, щодня, без вихідних

Цей матеріал також доступний російською
Страхова компанія ARX допомагає клієнтам онлайн
Фото: arx.com.ua

У липні 2019 року «Страхова компанія «ARX» запустила онлайн-чати в Viber та Telegram, і тепер, за наявності інтернету, клієнти компанії можуть отримати відповіді на свої питання онлайн з будь-якої точки світу.

За допомогою онлайн-чату можна:

  • Отримати інформацію про будь-яких продуктах компанії
  • Перевірити оплату за договором
  • Залишити відгук про компанію
  • Дізнатися будь-яку іншу інформацію, яка цікавить клієнта

Чати працюють з 9 до 18.00, щодня, без вихідних. Крім можливості задати питання онлайн, клієнти можуть онлайн оформити електронний поліс ОСЦПВ («Автоцивілка»), а також туристичний страховий поліс.

Також з березня 2019 року для клієнтів ДМС (Добровільне медичне страхування) почав працювати онлайн-чат (viber / telegrm), який передбачає спілкування з оператором в режимі 24/7. Онлайн можна записатися до лікаря, отримати консультації щодо умов договору, узгодити отримання ліків. Чат з оператором можна відновити або продовжити в будь-який час, що максимально зручно клієнтам, так як вони не обмежені в часі або місцем знаходження.

Нагадуємо, що «Страхові компанії «ARX» та «ARX Life» є правонаступниками «АХА Страхування» та «AXA Страхування життя». Компанії продовжують працювати з усіма банками, автодилерами, партнерами в регіональній мережі, корпоративними клієнтами, а також з тими ж асистуючими компаніями і підрядниками. Основним акціонером «Страхової компанії «ARX» є канадський холдинг «Fairfax limited».

Інформація про компанію:

  • 25 років на ринку страхування України
  • № 1 за розміром чистих страхових премій і чистих страхових виплат (згідно даних НКФУ серед 245 страхових компаній);
  • № 1 за загальним обсягом страхових премій і виплат по КАСКО;
  • Найбільший платник податків на страховому ринку України (за даними «ТОП-100. Рейтинги найбільших»). Загальна сума податків склала понад 153, 8 млн;
  • Лідер за витратами на оплату праці в 2018 році – 259 млн грн.

Довідка про Fairfax:

Міжнародна холдингова компанія Fairfax Financial Holdings Limited з штаб-квартирою в Торонто (Канада) займається страхуванням, перестрахуванням і управлінням інвестиціями з 1985 року. Головою і виконавчим директором холдингу з 1985 р є Прем Ватса. Холдинг працює в 40 країнах світу.

Інвестиційний портфель становить $39,4 млрд, загальна сума активів складає $65,1 млрд, загальний акціонерний капітал складає $18,4 млрд.

Більше інформації тут: https://www.fairfax.ca/

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті