Захворіло у світі
6,511,713
Померло у світі
386,073
Вилікувалось у світі
2,807,420
Захворіло в Україні
25,411
Померло в Україні
747
Вилікувалось в Україні
11,042
Виробники упаковки в Європі знайшли альтернативу пластиковим трубочкам

Виробники упаковки в Європі знайшли альтернативу пластиковим трубочкам

Парерові трубочки можна буде віддавати на повторну переробку

Виробники упаковки в Європі знайшли альтернативу пластиковим трубочкам
Clean Master

Виробники упаковки в Європі шукають рішення в зв'язку з майбутньою забороною на виробництво і продаж одноразового пластику з 2021 року. В Євросоюзі вже стартували пілотні випробування паперових трубочок для напоїв, передає retail.ru.

Tetra Pak оголосив про те, що його європейські клієнти почали пілотні випробування паперових трубочок для напоїв на своїх виробничих майданчиках. Компанія також має намір опублікувати результати розробок в сфері виробництва паперових трубочок, щоб підтримати галузеве співробітництво в пошуку альтернатив одноразовим пластиковим трубочкам для напоїв.

Компанії вдалося розробити функціональні паперові трубочки, які відповідають міжнародним стандартам безпеки харчових продуктів, заявили в Tetra Pak.

Результати пілотного проекту не будуть тримати в секреті, а навпаки, поділяться розробками з широкою громадськістю. Трубочки, зроблені з паперу, підлягають вторинній переробці.

Перша партія трубочок в рамках пілотного проекту буде обмеженою. Надалі планується збільшити обсяги їх виробництва на спеціалізованому заводі в Лісабоні (Португалія).

Євросоюз заборонив виробництво і продаж одноразового пластику з 2021 року. У список потрапили пластикові столові прилади, тарілки, трубочки для напоїв, вушні палички, палички для повітряних кульок, харчові контейнери і ємності для рідин з пінополістиролу та ін.

Нагадаємо, Канада також заборонить одноразовий пластик з 2021 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті