Смерть президента Туркменістану: у посольстві спростовують інформацію

Смерть президента Туркменістану: у посольстві спростовують інформацію

Сьогодні низка рос.ЗМІ повідомили про смерть Гурбангули Бердимухамедова

Смерть президента Туркменістану: у посольстві спростовують інформацію
Президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов
Фото: turkmenistan.gov.tm

Низка ЗМІ повідомили про смерть президента Туркменістану  Гурбангули Бердимухамедова. Ймовірною причиною смерті називають гостру ниркову недостатність. Про це, зокрема, повідомляє російське видання «Говорить Москва» з посиланням на директора Центру моніторингу євразійських проблем Аслана Рубаева.

«Люди, які мені повідомили, вони живуть в Ашхабаді. Вони бізнесмени. Я коли запитав, чи точно, вони сказали: є знайомі, які працюють в спецслужбах, вони передають, що це так, що це сталося, коли він вийшов у відпустку» , – повідомив він.

Також про його смерть повідомив Telegram-канал El Murid, що спеціалізується на висвітленні подій в арабських країнах. Опозиційний YouTube-канал «Вільний Туркменістан» з посиланням на своїх кореспондентів в Ашхабаді напередодні повідомив, що Бердимухамедов помер 20 липня в другій половині дня. 

Пізніше, Інтерфакс з посиланням на посольство Туркменістану в РФ, спростувало повідомлення про смерть президента країни.

«Це фальшивка. Це не інформація, а псевдоінформація, абсолютно не відповідає дійсності», – сказав представник посольства.

Президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов народився 29 червня 1957 року. У лютому 2017 року на чергових виборах він був обраний на президентську посаду вже втретє поспіль.

Місцеві ЗМІ про президента наразі нічого не пишуть. Країна займає останнє місце в рейтингу свободи слова.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті