Зеленський сподівається на взаєморозуміння з Путіним

Зеленський сподівається на взаєморозуміння з Путіним

Президент України позитивно оцінив своє попереднє спілкування з російським колегою по телефону

Зеленський сподівається на взаєморозуміння з Путіним
Володимир Зеленський/Владімір Путін
Фото: УНІАН

Після оголошення перших даних екзит-полів дострокових парламентських виборів в Україні президент Володимир Зеленський висловив надію на діалог зі своїм російським колегою. Про це повідомляє DW.

«Мені здається, що ми знайдемо порозуміння, бо мені це здалося протягом цього дзвінка», – сказав президент України Володимир Зеленський, відповідаючи на питання журналістів про телефонні переговори з президентом РФ Владіміром Путіним.

У бесіді глав держав 11 липня йшлося про звільнення полонених моряків.

«Я впевнений, що ми найближчим часом вирішимо це питання. Я дуже цього хочу. Ми дуже багато над цим працюємо. Це питання пріоритетне для нас», – підкреслив Зеленський, але точні терміни назвати відмовився.

Зеленський підтвердив, що обговорив з Путіним питання, в цілому пов'язані з обміном полонених і заарештованих. Президент України підкреслив, що країна не виходить ні з мінських домовленостей, ні з «нормандського формату» переговорів про мирне врегулювання конфлікту на сході України.

Нагадаємо: перша телефонна розмова між Зеленським та Путіним відбулась 11 липня. Ключовим питанням стало звільнення полонених військових моряків. Також йшлося про повернення інших українських громадян, які утримуються на території РФ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті