Число нафтових бурових установок у США знижується третій тиждень поспіль

Число нафтових бурових установок у США знижується третій тиждень поспіль

Утім, МЕА прогнозує, що річний обсяг видобутку поб’є рекорд, встановлений в 2018 році

Число нафтових бурових установок у США знижується третій тиждень поспіль
фото www.flickr.com/photos/ernpics

Енергетичні компанії США скоротили число нафтових бурових вишок третій тиждень поспіль, оскільки вони виконують план із скорочення витрат при зниженні цін на нафту на тлі перенасичення світового ринку. Про це повідомляє Reuters.

Минулого тижня бурильники скоротили п’ят нафтових установок, в результаті чого загальний рахунок знизився до 779 одиниць, найнижчого рівня з лютого 2018 року, повідомила нафт сервісна компанія Baker Hughes, що належить General Electric.

Рік тому в цей самий період у США працювало 858 бурових установок.

Кількість бурових установок, як повідомляється, за останні сім місяців скоротилась, оскільки незалежні компанії, які займаються розвідкою та видобутком, скорочують витрати на нові буріння, оскільки основний фокус їхньої уваги зміщено на зростання прибутку, а не видобування.

Очікується,що видобуток нафти в США з семи основних сланцевих пластів в серпні зросте приблизно на 49 000 барелів на добу до рекордних 8,55 млн барелів на добу.

Протягом року Міжнародне енергетичне агентство прогнозує зростання видобування нафти у США до 12,36 млн барелів на добу в 2019, перевершивши річний рекорд в 10,96 барелів на добу, встановлений в 2018 році.

Нагадаємо: днями МЕА заявило, що не очікує значного росту цін на нафту з огляду на сповільнення попиту та перенасиченість світових ринків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті