Китайський страховик Ping An увійшов у топ-30 найбільших компаній за обсягом виручки

Китайський страховик Ping An увійшов у топ-30 найбільших компаній за обсягом виручки

В іншому рейтингу компанію визнали найціннішим брендом в світовому страхуванні

Китайський страховик Ping An увійшов у топ-30 найбільших компаній за обсягом виручки
фото fortune.com

У щорічному світовому рейтингу найбільших компаній Fortune Global 500 страховий гігант з Китаю Ping An Insurance Group увійшов в топ-30. Про це повідомляє Укрстрахування.

Зазначається, що Ping An за показником річного доходу зайняла 29-е місце, при цьому серед компаній фінансового сектора страховик зайняв 4-е місце.

Сукупний річний дохід Ping An в минулому році склав $163,6 млрд, прибуток компанії досяг $16,2 млрд. У рейтингу Fortune Global 500 за минулий рік китайський страховик також був на 29-му місці, а ще роком раніше – на 39-му.

«Ping An – це страхова компанія за назвою, але по суті страховик з Шеньчженя є технологічним центром, що розробляє свої власні алгоритми в сфері штучного інтелекту. Комбінація Великих даних і ШІ дозволила Ping An створити унікальні інструменти для оцінки ризиків», – йдеться в рейтингу Fortune.

Ping An в рейтингу Brand Finance Insurance 100 займає першу строчку як найцінніший світовий бренд в світовому страхуванні. За даними Brand Finance, за рік вартість бренду Ping An збільшилася на 93% до $50,5 млрд.

Ранiше повiдомлялось, що вперше північнокорейський страховик запустив сайт.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію