Уряд звільнив заступника голови Держархівслужби Бондарчука

Уряд звільнив заступника голови Держархівслужби Бондарчука

Хто виконуватиме його обов'язки поки не відомо

Уряд звільнив заступника голови Держархівслужби Бондарчука

Кабінет міністрів звільнив заступника голови Державної архівної служби Ігоря Бондарчука за власним бажанням. Про це йдеться у розпорядженні уряду № 561-р, оприлюдненому на сайті Кабміну.

«Звільнити Бондарчука Ігоря Володимировича з посади заступника Голови Державної архівної служби України з 16 серпня 2019 року за власним бажанням», – йдеться в роспорядженні.

Ігор Бондарчук народився 22 листопада 1968 року у місті Житомир. Працював заступником голови Державної архівної служби  з січня 2015 року, а перед тим – з березня 2014 року працював заступником міністра юстиції . До того  – з квітня 2011 – по березень 2014 року  був юристом ТОВ «Юридична фірма «Бондарчук і Партнери».

З січня 2011 року  по березень  2011 року – був  завідуючий сектором з питань трансферу технологій відділу з питань інноваційного та інвестиційного розвитку Управління гуманітарного та інноваційного розвитку Департаменту фахової експертизи секретаріату Кабміну.

Раніше Mind повідомляв, що уряд звільнив з посади в.о. голови ДФС Олександра Власова.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло