Кабмін звільнив Власова з посади в.о. голови ДФС

Кабмін звільнив Власова з посади в.о. голови ДФС

Ці обов'язки Кабмін поклав на директора одного з департаментів служби

Кабмін звільнив Власова з посади в.о. голови ДФС
Фото: Олександр Власов - Facebook

Кабінет міністрів звільнив Олександра Власова з посади в.о. голови Державної фіскальної служби (ДФС). Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Як ви знаєте, по ДФС Власов написав заяву на звільнення. З понеділка це звільнення буде реалізовано – сьогодні рішення схвалено», – сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

За його словами, оскільки Власов був главою ліквідаційної комісії ДФС, тепер ці обов'язки Кабмін поклав на директора одного з департаментів служби.

Нагадаймо: напочатку липня цього року, президент Володимир Зеленський звинуватив виконувача обов’язків голови ДФС Олександра Власова з тим, що той нібито не звільнив керівників митниць у Західній Україні, як повідомляв про це раніше.

За словами Зеленського, двоє з керівників митниць, яких Власов мав звільнити, насправді пішли у відпустку за станом здоров’я. Голова ДФС стверджував, що ці чиновники також написали заяви на звільнення.

Додамо, що Олександр Власов є виконувачем обов’язків голови Державної фіскальної служби з 10 вересня 2018 року. До цього моменту з травня 2017 року він очолював Одеську митницю.

Пізніше, Власов на вимогу Зеленського написав заяву про звільнення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло