Захворіло у світі
11,662,574
Померло у світі
539,058
Вилікувалось у світі
6,336,732
Захворіло в Україні
49,607
Померло в Україні
1,283
Вилікувалось в Україні
22,193
У США відновили смертну кару і вперше за 20 років стратять злочинців

У США відновили смертну кару і вперше за 20 років стратять злочинців

Вища міра покарання і раніше застосовувалась у США, але у 29 штатах

У США відновили смертну кару і вперше за 20 років стратять злочинців
фото www.flickr.com/photos/katz_42

Федеральна влада США після майже 20 років перерви відновила смертну кару. Про це йдеться в повідомленні на сайті Мін’юсту США.

Генпрокурор США Вільям Барр доручив Федеральному бюро тюрем застосувати вищу міру покарання до п’яти злочинців, які здійснили особливо жорстокі злочини. Мова йде про злочинців, засуджених за вбивство та спроби і зґвалтування найбільш вразливих прошарків суспільства – дітей та людей похилого віку.  

Відомо, що кожен з п’яти засуджених уже використав усі засоби апеляційного захисту і більше немає жодної причини не приводити смертний вирок в дію.

Як повідомляє ABC News, серед ув'язнених, яких повинні стратити, член групи «переваги білих», який вбив родину з трьох осіб і викинув їх у Арканзасі в 1999 році, а також чоловік, що зарізав 63-річну бабусю та змусив її онучку сидіти поруч з трупом, допоки він їхав дорогою кілька десятків кілометрів, а потім убив і її.

Страти відбудуться в спеціалізованому закладі у штаті Індіана та здійснюватимуться через ін’єкцію пентобарбітала, психотропної речовини, передозування якою призводить до смерті.

Варто зазначити, що смертна кара є законним покаранням у США у 29 штатах. Вища міра покарання в країні здійснюється кількома методами: електричний стілець, повішання, розстріл, смертельна ін’єкція та газова камера.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті