Захворіло у світі
6,014,117
Померло у світі
367,627
Вилікувалось у світі
2,538,227
Захворіло в Україні
23,204
Померло в Україні
696
Вилікувалось в Україні
9,311
Інтерв'ю Путіна кореспонденту Fox News Уоллерсу номіноване на телепремію «Еммі»

Інтерв'ю Путіна кореспонденту Fox News Уоллерсу номіноване на телепремію «Еммі»

Воно побореться за перемогу з іще п'ятьма номінантами в категорії «Видатне інтерв'ю в прямому ефірі»

Інтерв'ю Путіна кореспонденту Fox News Уоллерсу номіноване на телепремію «Еммі»
Фото: телеканал Fox News

Кабельний інформаційний телеканал Fox News вперше номінується на «Еммі» завдяки інтерв'ю, проведеному його кореспондентом Крісом Уоллерсом з президентом Росії Владіміром Путіним в липні 2018 року в Гельсінкі після завершення американо-російського саміту. Про це повідомляє телеканал з посиланням на рішення Міжнародної академії телевізійних мистецтв і наук (NATAS).

Доволі гостре інтерв'ю Уоллерса проводилося після скандальної зустрічі на вищому рівні між Путіним, президентом Трампом і іншими офіційними особами США. Трамп отримав тоді різку критику від членів обох партій, які стверджували, що він упустив ключовий шанс поставити російському лідерові питання про втручання у президентські вибори в Штатах.

Під час інтерв'ю Уоллерс спробував видати Путіну копію федерального обвинувального висновку проти десятка російських спецслужб за нібито хакерські спроби вплинути на президентські вибори 2016 року в США. Путін жестом запропонував йому покласти папери назад на стіл.

«Перш за все, Росія, як держава, ніколи не втручалася у внутрішні справи Сполучених Штатів, не кажучи вже про вибори», – заявив Путін, який також заперечував наявність «компромату» або «компрометуючого матеріалу», який міг би бути використаний проти Трампа.

В іншому різкому діалозі Уоллерс спробував натиснути на Путіна в зв'язку зі здійсненими  атаками на внутрішніх опонентів російського лідера.

«Ну, по-перше, у всіх нас є багато політичних конкурентів», – сказав Путін. «Я майже впевнений, що у президента Трампа багато політичних конкурентів».

Уоллес відповів: «Але вони не помруть».

«Хіба президенти не були вбиті в Сполучених Штатах?» – відповів Путін. «Ви забули про президента Джона Кеннеді, він був убитий в Росії чи в Сполучених Штатах? Або Мартін Лютер Кінг? Час від часу відбуваються зіткнення між поліцією і, загалом, громадянським суспільством, часом між декількома етнічними групами. Ну, це те, що відбувається й на американській землі. У всіх нас є свій власний набір внутрішніх проблем».

Згідно з повідомленням, Fox News номінований на премію в категорії «Видатні інтерв'ю в прямому ефірі». Всього в номінації будуть представлені шість інтерв'ю різних телеканалів, серед них – CNN International, MSNBC, CNN і ABC.

«Чіткі, прозорі і засновані на фактах репортажі, надані цими журналістами і документалістами, мають першорядне значення для інформування нашої нації і її громадян», – заявив Адам Шарп, президент і виконавчий директор NATAS. 

Додамо, що Emmy Awards будуть вручені на церемонії 24 вересня в Alice Tully Hall в Нью-Йорку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті