Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
Lufthansa планує перехід на холдингову структуру – Handelsblatt

Lufthansa планує перехід на холдингову структуру – Handelsblatt

Зміна структури має на меті підвищити прибутковість компанії та відновити підтримку інвесторів

Lufthansa планує перехід на холдингову структуру – Handelsblatt
фото www.flickr.com/photos/92321994@N05

Німецька авіакомпанія Lufthansa розглядає питання про створення корпоративної холдингової структури для спрощення своєї діяльності, підвищення прибутковості і відновлення підтримки інвесторів.  Про це повідомила газета Handelsblatt, передає Reuters.

Посилаючись на неназвані джерела, знайомі з цим питанням, газета заявила, що ідея структури групового холдингу перебувала на ранньому етапі обговорення як на рівні керівництва, так і в деяких частинах наглядової ради.

Гендиректор компанії Карстен Спор потрапив під тиск з боку інвесторів та акціонерів після того, як Lufthansa  знизила прогноз на 2019 рік на тлі надлишку потужностей і жорсткої конкуренції з боку європейських лоукостерів. За останній рік акції компанії впали на 30%.

Прибічники ідеї холдингової структури дивляться на приклад IAG, яка керує British Airways, Iberia, Vueling і Aer Lingus в якості окремих центрів прибутку.

Спор створив робочу групу для вивчення матричної структури управління Lufthansa, яка, як вважається,є неефективною і призводить до більш високих адміністративних витрат, повідомляє видання та додає,що її робота розглядається як підготовка до ймовірного переходу до структури холдингу.

Нагадаємо: в глобальному рейтингу авіакомпаній World Airline Awards Lufthansa увійшла до десятки найкращих. Також компанія отримала титул кращого регіонального лідера в Європі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті