Захворіло у світі
6,639,228
Померло у світі
391,261
Вилікувалось у світі
2,872,815
Захворіло в Україні
25,964
Померло в Україні
762
Вилікувалось в Україні
11,372
Єврокомісія обмежить п’яти країнами доступ до фінансового ринку ЄС

Єврокомісія обмежить п’яти країнами доступ до фінансового ринку ЄС

Аналітики вважають, що цей крок має стати перестрогою для Великобританії

Єврокомісія обмежить п’яти країнами доступ до фінансового ринку ЄС
фото DR

Єврокомісія має намір частково заблокувати доступ на єдиний фінансовий ринок ЄС п’яти країнам, серед яких Аргентина, Австралія, Бразилія Канада і Сінгапур, пише Take-profit.org.

У документі, який в подальшому збирається прийняти Єврокомісія, зазначається, що дані країни не ведуть регулювання кредитних агентств так само ретельно, як Євросоюз.

За словами віце-голови ЄС, дане питання обговорювалося з керівництвом Австралії, Аргентини, Бразилії, Канади та Сінгапуру протягом кількох років, проте вони не стали змінювати своє законодавство.

Схожі обмеження очікують Великобританію після виходу з ЄС.

У законодавчих нормах ЄС присутні близько 40 положень про еквівалентний статус для іноземних компаній фінансового сектору, які здійснюють свою діяльність у Євросоюзі.

В FT відзначили, що виключення Австралії, Аргентини, Бразилії, Канади та Сінгапуру зі списку країн, для яких зберігається принцип еквівалентності в сфері рейтингових агентств, «буде першим прикладом» позбавлення країн доступу до еквівалентності з нормами ЄС.

Аналітики стверджують, що таке рішення ЄС було прийнято в якості попередження для Британії, якій необхідно продовжувати дотримуватися європейських норм, щоб її торгові платформи і фінансові компанії зберегли прямий доступ до клієнтів з ЄС.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті