Захворіло у світі
6,014,117
Померло у світі
367,627
Вилікувалось у світі
2,538,227
Захворіло в Україні
23,204
Померло в Україні
696
Вилікувалось в Україні
9,311
Нацрада з ТБ зафіксувала порушення у «News One»

Нацрада з ТБ зафіксувала порушення у «News One»

Порушення виявили в ході позапланової перевірки телеканалу у зв'язку з наміром провести телеміст з російським телеканалом «Росія 1»

Нацрада з ТБ зафіксувала порушення у 	«News One»
фото newsone.ua

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення зафіксувала порушення в ході позапланової перевірки телеканалу «NewsOne» у зв'язку з наміром провести телеміст з російським телеканалом «Росія 1». Про це пише Інтерфакс-Україна.

Результати перевірки розглянуть на найближчих засіданнях Нацради.

«Перевірка відбулася, нашу групу пустили на телеканал «NewsOne», але акти не підписали. І зараз ми готовимо проект рішення про розгляд результатів цієї перевірки. Думаю, це відбудеться в найближчі тижні. Ми точно не будемо це питання затримувати – ми зацікавлені в тому, щоб оперативно розглянути. І якщо факти порушень – розпалювання ворожнечі – підтвердяться, то, я прогнозую, будуть застосовані санкції «, – сказав член Нацради з телерадіомовлення Сергій Костинский.

В ході перевірки були досліджені висловлювання в передачах, що анонсували телеміст з російським телеканалом «Росія 1», і ряд інших фактів.

«Телеміст – це був контекст ... Ми досліджувати не телеміст, а передачі, які анонсували телеміст, а також інші передачі, які ми моніторили до цього: наприклад, там, де українців називали фашистами», – сказав Костинский.

Нагадаємо, як повідомляв Mind, телеканал «NewsOne», збирався провести телеміст «Треба поговорити» 12 липня з російським державним телеконалом «Росія 1». У відповідь на це секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Данилюк повідомив, що наразі в РНБО шукають шляхи вирішення ситуації, що склалася.

Після низки заяв українських політиків щодо такого телемосту, телеканал скасував його проведення. Пізніше СБУ та Генпрокуратура повідомили про зв'язок бенефіціара NewsOne з банком, що фінансує війну. Мовляв через «Промсвязьбанк», з яким ГПУ пов'язує NewsOne, здійснюється фінансування оборонного замовлення РФ.

Пізніше стало вдіомо, що Нацрада перевірить «NewsOne» на дотримання законодавства України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті