СБУ викрила «держреєстраторів», що завдали збитків державі на 30 млн грн

СБУ викрила «держреєстраторів», що завдали збитків державі на 30 млн грн

Їх підозрюють у незаконній перереєстрації 121 ділянки землі, по 2 га кожна

СБУ викрила «держреєстраторів», що завдали збитків державі на 30 млн грн
Фото: СБУ

Служби безпеки України (СБУ) викрила в Києві протиправну діяльність групи державних реєстраторів, які, створивши 10 товариств із обмеженою відповідальністю завдали збитків державі на понад 30 млн грн. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

«Оперативники спецслужби встановили, що посадові особи столичного комунального підприємства, що здійснює реєстрацію нерухомості, систематично вносили неправдиві відомості до державних баз даних. Зокрема, маючи доступ до електронних реєстрів Мін'юсту України, зловмисники без відома громадян реєстрували їх засновниками та керівниками суб`єктів господарювання, а також вносили фіктивні дані щодо договорів на оренду земельних ділянок», – повідомляє прес-служба.

Так з березня 2018 року правоохоронці задокументували понад 20 фактів махінацій посадовців. Внаслідок цих неправомірних дій було незаконно перереєстровано 121 ділянку землі, площею по 2 га кожна. Для функціонування злочинної схеми було утворено 10 товариств із обмеженою відповідальністю.

«За оцінками експертів сума орієнтовних збитків, завданих потерпілим внаслідок незаконного відчуження майна, перевищує 30 млн грн. У межах відкритого кримінального провадження проведено низку обшуків за місцем реєстрації комунального підприємства та проживання фігурантів справи.  У ході слідчих дій правоохоронці вилучили претензійні судові документи, розпорядчі документи Мінюсту, печатки підприємства та інші докази, що підтверджують неправомірну діяльність групи. Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин справи. Заходи із викриття зловмисників проводилися спільно зі слідчими Нацполіції під процесуальним керівництвом прокуратури міста Київ», – повідомили в СБУ.

Раніше повідмлялось, що СБУ заблокувала схему перевезень з Одеси через Росію до окупованих територій.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло