Захворіло у світі
6,185,523
Померло у світі
372,377
Вилікувалось у світі
2,648,538
Захворіло в Україні
24,012
Померло в Україні
718
Вилікувалось в Україні
9,690
Україна відкриє 18 нових візових центрів в 16 країнах світу

Україна відкриє 18 нових візових центрів в 16 країнах світу

Мережа візових центрів з наступного місяця охоплюватиме 74 міста

Україна відкриє 18 нових візових центрів в 16 країнах світу
фото www.flickr.com/photos/128778655@N05

Міністерство закордонних справ розширює мережу візових центрів України за кордоном. Окрім існуючих 56 візових центрів з'являться ще 18 нових у 16 країнах світу. Про це йдеться у повідомленні Департаменту консульської служби МЗС України у Facebook.

Візові центри з’являться у м.Сідней (Австралія), м.Кабул (Афганістан), м.Мінськ (Білорусь), м.Лондон (Сполучене Королівство), м.Александрія (Єгипет), м.Тель-Авів (Ізраїль), м.Ахмедабад, м.Хайдарабад, м.Чандігар (Індія), м.Доха (Катар), м.Мехіко (Мексика), м. Гаага (Нідерланди), м. Веллінгтон (Нова Зеландія), м.Мускат (Оман), м.Рамалла (Палестина), м.Бангкок (Таїланд), м.Анталія (Туреччина), м.Париж (Франція). 

Зазначається, що Іноземці, які проживають у країнах розташування центрів, зможуть подати документи для оформлення українських віз у зручному форматі та, за бажанням, отримати низку додаткових послуг (виготовлення фотокарток, переклад та копіювання документів, оформлення полісів медичного страхування, кур’єрські послуги, СМС-інформування, обслуговування у залах підвищеного комфорту тощо).

На центри покладається технічний супровід візових досьє та надання сприяння заявникам, а безпосереднє прийняття рішень про оформлення/відмову в оформленні віз здійснюватимуть, як і раніше, консули України у відповідних закордонних дипломатичних установах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті