Захворіло у світі
11,694,766
Померло у світі
540,157
Вилікувалось у світі
6,353,451
Захворіло в Україні
49,607
Померло в Україні
1,283
Вилікувалось в Україні
22,193
ДБР обшукує прокуратуру Дніпропетровської області

ДБР обшукує прокуратуру Дніпропетровської області

Перевіряються та встановлюються обставини кримінального правопорушення, ймовірно вчиненого прокурором

ДБР обшукує прокуратуру Дніпропетровської області
Фото Shutterstock

Державне бюро розслідувань (ДБР) обшукує прокуратуру, два відділи поліції Дніпропетровської області та товарну біржу. Обшуки проходять спільно з прокурорами Генеральної інспекції Генеральна прокуратура (ГПУ) та співробітниками Служба безпеки (СБУ). Про це повідомляє перша заступнця директора ДБР Ольга Варченко на своїй сторінці у Facebook.

Прокурор місцевої прокуратури Дніпропетровської області перевіряється на причетність щодо незаконного продажу через товарну біржу майна, на яке суд наклав арешт. Мова йде про посіви сільгоспкультур на 420 га землі.

«Прокурор знехтував рішенням суду щодо цього майна, у якому чітко вказано, що арешт має на увазі цілковиту заборону будь-кому розпоряджатися цими посівами у будь-який спосіб до оприлюднення остаточного рішення у кримінальному провадженні», – йдеться в повідомленні.

За словами Варченко, прокурор особисто уклав угоду купівлі-продажу з фізичною особою й продав заарештовані посіви за 882 000 гривень.

«Що цікаво, арешт на посіви суд наклав за клопотанням цього ж прокурора», – розповідає вона.

Зараз слідчі Центрального апарату ДБР проводять досудове розслідування. Санкція частини 3 статті 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу) передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаймо: вчора, 30 липня, ДБР обшукувало аеропорти в Запоріжжі і Києві через  посадовців Київської міської митниці ДФС, які, можливо зловживали своїм службовим становищем

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті