Зеленський призначив двох уповноважених АМКУ

Зеленський призначив двох уповноважених АМКУ

Ними стали Ольга Нечитайло та Наталія Буроменська

Зеленський призначив двох уповноважених АМКУ
Фото: УНІАН

Президент Володимир Зеленський призначив двох уповноважених Антимонопольного комітету (АМКУ). Про це йдеться у відповідних указах №567/2019 та №566/2019.

Ними стали Ольга Нечитайло та Наталія Буроменська.

За даними «Наші гроші», 27 липня Наталія Буроменська подала до реєстру Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію кандидата на посаду державної уповноваженої АМКУ. Основним місцем роботи Буроменської у 2018 році було ПАТ «ВФ Україна», що входить до складу міжнародної групи оператора мобільного зв’язку «МТС», де вона працювала начальником договірно-правового відділу.

На цьогорічних парламентських виборах Буроменська висувалась до Верховної Ради по списку політичної партії «Голос» (№85). Також володіє свідоцтвом адвоката. У рік його отримання, у 2012-му, була зарахована до кадрового резерву для державної служби. Кілька разів кандидувала на посаду судді.

Ольга Нечитайло останні два роки працювала в BRDO під керівництвом Олексія Гончарука, якого Зеленський призначив заступником голови Офісу президента. За даними видання, в червні Гончарук та голова АМКУ Юрій Терентьєв провели зустріч, після якої з АМКУ були звільнені чотири держуповноважених.

У BRDO Нечитайло є експертом сектора енергетики, який очолює колишній працівник НКРЕКП Олексій Оржель.

До BRDO Нечитайло працювала в АМКУ на посаді головного експерта відділу ринків електроенергії Департаменту досліджень і розслідувань ринків ПЕК і ЖКГ Тетяни Кулешовой. Нечитайло брала участь в розслідуванні справи про ринок електроенергії, за результатами якого АМКУ не визнав монополістами ні ДТЕК, ні «Енергоатом».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію