Захворіло у світі
115,618,088
Померло у світі
2,569,422
Вилікувалось у світі
65,383,259
Захворіло в Україні
1,384,917
Померло в Україні
26,763
Вилікувалось в Україні
1,191,022
Трамп запропонував Путіну допомогу із гасінням пожежі в Сибіру

Трамп запропонував Путіну допомогу із гасінням пожежі в Сибіру

Російський лідер розцінив пропозицію як сигнал про майбутню нормалізацію відносин між країнами

Трамп запропонував Путіну допомогу із гасінням пожежі в Сибіру
Дональд Трамп
фото twitter.com/realDonaldTrump

Президент США Дональд Трамп в ході телефонної розмови з президентом РФ Владіміром Путіним запропонував допомогу в ліквідації пожежі в Сибіру. Про це повідомила прес-служба Кремля.

Зазначається, що дзвінок відбувся за ініціативи американської сторони.

Путін відповів, що російська сторона при необхідності їм скористається. При цьому він поінформував свого американського колегу, що вже зараз в Сибіру створена потужна авіаугруповання для боротьби з пожежами.

«Президент Росії оцінив цей крок з боку президента США як запоруку того, що в майбутньому вдасться відновити повноформатні відносини між двома країнами», – повідомляє прес-служба.

Нагадаємо: за повідомленнями влади, в понеділок пожежі охопили понад 3,2 млн гектарів землі, головним чином в районах Якутії на півночі і в Красноярську та Іркутську в Сибіру. Пожежі викликані спекою, а поширюються через сильні вітри. Густий чорний дим дошкуляє не лише населеним пунктам у регіоні, таким як Челябінськ і Єкатеринбург, а й вносить корективи в повітряні перевезення.

Ситуація ускладнюється тим, що в Росії не вистачає грошей для гасіння пожеж. Більшість із них бушують у віддалених або недоступних районах, і влада ухвалює рішення про їх гасіння тільки в тому випадку, якщо спричинена шкода перевищить вартість операції.

Екологи переконані, що лісові пожежі в Сибіру вплинуть на клімат по всій планеті.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті