Захворіло у світі
5,717,575
Померло у світі
356,213
Вилікувалось у світі
2,367,777
Захворіло в Україні
22,382
Померло в Україні
669
Вилікувалось в Україні
8,439
Онлайн-банк Revolut запустив безкоштовну торгівлю акціями

Онлайн-банк Revolut запустив безкоштовну торгівлю акціями

В компанії заявляють,що у клієнтів з Європи з'явилася можливість купити лише частину акції, що, зокрема, відкриє можливості для молоді робити прибуткові інвестиції

Онлайн-банк Revolut запустив безкоштовну торгівлю акціями
фото www.flickr.com/photos/149683777@N06

Британський онлайн-банк Revolut тепер пропонує в своєму найдорожчому плані для клієнтів з картою Metal безкоштовну торгівлю американськими акціями. Про це повідомляє «Хайтек+».

 У своєму блозі Revolut підкреслює, що вперше у клієнтів з Європи з'явилася можливість купити лише частину акції. Одна акція Amazon, наприклад, коштує понад $1800, а в інтерфейсі Revolut можна «купити» будь-яку частку від $1.

Глава трейдингу в Revolut Андре Мохамад заявив, що це відкриває можливість для прибуткових інвестицій для молодих людей, які раніше не могли собі цього дозволити. Зараз банк пропонує торгівлю трьома сотнями акцій на біржах NYSE і NASDAQ. Клієнти рівня Metal платять банку по $16 на місяць, і їм надається по 100 безкоштовних угод на місяць.

Ті, хто користується картами безкоштовно, отримають лише три угоди, а потім за кожну доведеться платити по фунту. Так Revolut сподівається стимулювати зростання платних підписок.

Зазначається, що навіть один фунт за угоду – дуже низька комісія для Британії. Більшість брокерів стягують мінімум 5 фунтів, а лідер ринку Hargreaves Lansdown – 11,95 фунтів. Мохамед підкреслює, що «якщо розібратися, провести операцію, звичайно, не коштує  12 фунтів». За його твердженням, один фунт, який стягує платформа, вже покриває витрати.

ЗМІ відзначають, що Revolut зараз заходить на ринок іншого популярного фінтех-стартапу Robinhood, що працює в США. Для нього спроба запропонувати своїм клієнтам-трейдерам ощадні рахунки обернулася скандалом, і стартапу так і не вдалося домовитися з регуляторами.

При цьому зазначається, що при приблизно однаковій кількості клієнтів – близько 6 млн акаунтів – Robinhood оцінюється в рази дорожче Revolut. У минулому році, залучаючи інвестиції на розвиток, британський фінтех-стартап отримав оцінку в $1,7 млрд, а американський – в $7,6 млрд. Відомо, що Revolut проведе черговий інвестиційний раунд в найближчі місяці.

Нагадаємо: у червні інший цифровий банк Monzo залучив 113 млн фунтів ($143 млн) в ході чергового інвестиційного раунду, що дозволило йому досягти оцінки в 2 млрд фунтів ($2,5 млрд).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті