У вересні вийде книга мемуарів Сноудена одночасно в 20-ти країнах

У вересні вийде книга мемуарів Сноудена одночасно в 20-ти країнах

До оприлюднення секретних матеріалів контрагента підштовхнула моральна криза

У вересні вийде книга мемуарів Сноудена одночасно в 20-ти країнах
фото DR

Колишній контрактор Агентства національної безпеки США Едвард Сноуден, який став ініціатор масштабного витоку секретних документів, видає друком свої мемуари. 17 вересня книга вийде в в світ, передає Голос Америки.

книга, створена людиною, котра ініціювала витік секретних документів, що ознаменувала новий етап в дискусіях про стеження держави за громадянами.

У четвер видавництво Metropolitan Books оголосили, що книга Сноудена «Особиста справа» («Permanent Record») вийде одночасно більш, ніж у 20 країнах, включаючи США і Великобританію.

За словами видавця, Сноуден розповість про свою роль в зборі даних і про моральну кризу, яка в 2013 році підштовхнула його до оприлюднення великої кількості секретних матеріалів.

Відтепер на батьківщині Сноудена, в США, його очікує тільки арешт і ув’язнення. Тож контрагент зараз живе у вигнанні в Москві. Сноудена засудили представники національної розвідки, однак на його захист висловлюються деякі активісти, що виступають на захист цивільних прав.

Про деякі аспекти історії Сноудена розповідається в документальному фільмі Citizenfour, відзначеним премією «Оскар».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло