Гарвардський університет обійшов Стенфорд за кількістю надбагатих випускників

Гарвардський університет обійшов Стенфорд за кількістю надбагатих випускників

Кількість випускників Гарварду, які вважаються надзаможними, перевищує 13 650 осіб, їхні загальні статки складають $4,7 трлн

Гарвардський університет обійшов Стенфорд за кількістю надбагатих випускників
фото www.flickr.com/photos/moserati2008

Гарвардський університет очолив список ВНЗ з найбільшим числом надбагатих випускників (ultra-high-net-worth alumni), статки яких перевищують $30 млн, з великим відривом обійшовши інші вищі навчальні заклади в рейтингу, складеному міжнародною дослідницькою організацією Wealth-X. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

За оцінками організації, кількість випускників Гарварду, які вважаються надзаможними, перевищує 13 650 осіб, а їх загальні статки становлять $4,7 трлн. На другому рядку рейтингу Wealth-X розташовується Стенфордський університет (5 580 осіб – $2,9 трлн), на третьому – Університет Пенсільванії (5 575 осіб – $1,8 трлн).

Ці три університети займають перші місця як в рейтингу США, так і в світовому, при цьому в останній увійшли лише три вищі навчальні заклади за межами Сполучених Штатів: британські Кембриджський і Оксфордський університети і французька бізнес-школа INSEAD.

У кожному з 20 університетів у світовому рейтингу є як мінімум 2000 випускників, які потрапляють до категорії надзаможних, при цьому в першій п'ятірці ВНЗ їхня кількість перевищує 3000 людей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію