Захворіло у світі
1,464,852
Померло у світі
85,397
Вилікувалось у світі
315,105
Захворіло в Україні
1668
Померло в Україні
52
Вилікувалось в Україні
35
Гарвардський університет обійшов Стенфорд за кількістю надбагатих випускників

Гарвардський університет обійшов Стенфорд за кількістю надбагатих випускників

Кількість випускників Гарварду, які вважаються надзаможними, перевищує 13 650 осіб, їхні загальні статки складають $4,7 трлн

Гарвардський університет обійшов Стенфорд за кількістю надбагатих випускників
фото www.flickr.com/photos/moserati2008

Гарвардський університет очолив список ВНЗ з найбільшим числом надбагатих випускників (ultra-high-net-worth alumni), статки яких перевищують $30 млн, з великим відривом обійшовши інші вищі навчальні заклади в рейтингу, складеному міжнародною дослідницькою організацією Wealth-X. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

За оцінками організації, кількість випускників Гарварду, які вважаються надзаможними, перевищує 13 650 осіб, а їх загальні статки становлять $4,7 трлн. На другому рядку рейтингу Wealth-X розташовується Стенфордський університет (5 580 осіб – $2,9 трлн), на третьому – Університет Пенсільванії (5 575 осіб – $1,8 трлн).

Ці три університети займають перші місця як в рейтингу США, так і в світовому, при цьому в останній увійшли лише три вищі навчальні заклади за межами Сполучених Штатів: британські Кембриджський і Оксфордський університети і французька бізнес-школа INSEAD.

У кожному з 20 університетів у світовому рейтингу є як мінімум 2000 випускників, які потрапляють до категорії надзаможних, при цьому в першій п'ятірці ВНЗ їхня кількість перевищує 3000 людей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію