Захворіло у світі
13,177,855
Померло у світі
574,793
Вилікувалось у світі
7,303,490
Захворіло в Україні
54,771
Померло в Україні
1,412
Вилікувалось в Україні
27,154
Foxconn хоче продати свій новий завод у Китаї за $8,8 млрд через торгову війну між США та КНР

Foxconn хоче продати свій новий завод у Китаї за $8,8 млрд через торгову війну між США та КНР

Тайванська компанія опинилась між двох вогнів, оскільки вона має тісні зв’язки як із США, так і з Китаєм

Foxconn хоче продати свій новий завод у Китаї за $8,8 млрд через торгову війну між США та КНР
фото www.flickr.com/photos/140028206@N06

Тайванська Foxconn вивчає продаж своєї нової фабрики з виробництва дисплеїв за $8,8 млрд на тлі посилення торгової війни між США та Китаю. Про це повідомляє Reuters.

Джерела видання повідомляють, що компанія наразі шукає банки, які підбиратимуть покупця на потужності, які будуються в китайському Гуанчжоу.

Рішення про продаж було прийнято в непрості для Foxconn часи, оскільки компанія має значні інвестиції в Китаї та великий реєстр клієнтів у США, включно з Apple.

Наразі плани Foxconn перебувають на початковому етапі і ціну на завод, який ще будується, поки не встановлено.

В компанії також піднімалось питання щодо доцільності запуску нового заводу.

«Існуючі заводи не працюють на повну потужність… навіщо потрібен ще один?», – сказало джерело. Інше джерело повідомило, що новий завод не буде запущено до початку жовтня, що робить його менш привабливим для покупців через додаткові ймовірні ризики у порівнянні з уже діючими.

Як повідомлялось, Foxconn оголосила про запуск заводу в Гуанчжоу в 2016 році та сподівалась його запустити до 2019 року, щоб задовольнити очікуваний ріст попиту на широкоекранні телевізори та монітори в Азії та кинути виклик китайським технологічним лідерам.

Видання повідомляє, що світова індустрія бореться з перенасиченням пропозиції та спадом прибутків через зниження продажів телевізорів та смартфонів, а також загостренням торгових суперечок, які можуть викликати підняття цін на продукції і знизити попит серед споживачів.

Нагадаємо: за рік торгової війни США та КНР понад 50 компаній оголосили або розглядають можливість перенесення своїх виробництв за межі Китаю, щоб уникнути американських мит. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті