Захворіло у світі
33,978,492
Померло у світі
1,014,291
Вилікувалось у світі
23,644,768
Захворіло в Україні
213,028
Померло в Україні
4,193
Вилікувалось в Україні
94,443
Google буде проводити аукціони для допуску інших пошуковиків у свій браузер

Google буде проводити аукціони для допуску інших пошуковиків у свій браузер

За місце серед конкурентів доведеться заплатити

Google буде проводити аукціони для допуску інших пошуковиків у свій браузер
фото DR

Під час налаштування нового Android-пристрої з 2020 року користувач зможе вибрати один з чотирьох пошуковиків за замовчуванням, один з яких буде Google.

Але щоб інтернет-компанії потрапили в цей перелік конкуруючих пошуковиків, Google буде проводити аукціони серед на розміщення свого продукту в списку, йдеться в блозі Google, на який посилається vc.ru.

При першому налаштуванні нового пристрою у користувача буде можливість вибрати пошуковик. Мова йде про пошук на головному екрані смартфона і пошук за замовчуванням у браузері Google Chrome, якщо він встановлений на пристрої. Користувачі зможуть змінити свій вибір і після завершення налаштувань, додали в Google.

Google буде проводити аукціони для допуску інших пошуковиків у свій браузер

Щоб Google додала сторонній пошуковик в список, компанії можуть подати заявку. Для формування списку Google буде щороку проводити аукціони: пошуковики повинні вказати суму, яку вони готові заплатити за кожного користувача, який обрав їх компанію в конкретній країні.

Для кожної країни буде визначена мінімальна ставка. Учасники аукціону, які запропонували рівну або більшу суму, потраплять в список пошукових систем разом з Google.

У Google пояснили, що вносять зміни відповідно до вимог Єврокомісії. Якщо регулятор вважатиме зміни достатніми, це може допомогти Google уникнути додаткових штрафів.

У 2018 року Єврокомісія оштрафувала Google на 4,3 млрд євро (близько $4,8 млрд). У регулятора в тому числі були претензії через те, що Google встановлює свій пошук і браузер в якості стандартних на Android-пристрої.

З квітня 2019 року Google при першому запуску магазину Google Play пропонує європейським користувачам вибір альтернативного браузера і пошуковика.

Нагадаємо, Google виявив цілу низку проблем в Apple iMessage.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті