ДФС надано розстрочення ПДВ при ввезенні обладнання на суму майже 12 млн євро та $1,4 млн

ДФС надано розстрочення ПДВ при ввезенні обладнання на суму майже 12 млн євро та $1,4 млн

Найбільшу суму розстрочки надано Київською митницею ДФС – 1,9 млн євро та $712 500

ДФС надано розстрочення ПДВ при ввезенні обладнання на суму майже 12 млн євро та $1,4 млн
Фото Shutterstock

Станом на 1 серпня цього року, Державна фіскальна служба (ДФС) прийняла 193 рішення про надання платникам розстрочення податку на додану вартість під час ввезення на митну територію України обладнання для власного виробництва на території України на загальну суму майже 12 млн євро та $1,4 млн. Про це пише прес-служба ДФС.

З них по 64 заявкам рішення прийнято митницями за погодженням з ДФС, оскільки сума податку, заявлена до розстрочення, становить понад 1 млн грн. При цьому за 6 наданими рішеннями про розстрочення ПДВ суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності виконано зобов’язання у повному обсязі.

Найбільшу суму розстрочки надано Київською митницею ДФС – 1,9 млн євро та $712 500, Харківською митницею ДФС – 2,6 млн євро,  Хмельницькою митницею ДФС – 1,6 млн євро та $185 500, Рівненською митницею ДФС – майже 2 млн євро та Дніпропетровською митницею ДФС – майже 1,4 млн євро (у валюті контракту).

Здійснено 176 митних оформлень імпорту обладнання із застосуванням отриманих рішень з розстроченням сплати ПДВ на суму 370 млн грн.

Розстрочення надано при ввезенні обладнання для власного виробництва підприємствами легкої промисловості, металообробної промисловості, харчової промисловості, будівельної галузі, виробниками медичного обладнання та скловиробів.

Загалом станом на 1 серпня 2019 року платниками до митниць ДФС подано 323 заяви про надання розстрочення по сплаті ПДВ. Митницями розглянуто 321 заяву, з яких по 80 надано відмову через недотримання обов’язкових вимог, зокрема, через наявність податкового боргу у підприємств, відсутність інформації про предмет або суму контракту.

48 заяв відкликано платниками та прийнято рішення щодо митного оформлення з повною сплатою ПДВ.

Наразі на розгляді у митницях ДФС знаходиться 2 заяви.

Раніше повідомлялось, що великий бізнес отримав майже 63 млрд грн відшкодування ПДВ з початку року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло