СК «ARX» посіла перше місце в рейтингу надійності страхових компаній
Pekлama

СК «ARX» посіла перше місце в рейтингу надійності страхових компаній

Лише чотири компанії, крім «ARX», отримали максимально високі оцінки рейтингу

Этот материал также доступен на русском
СК «ARX» посіла перше місце в рейтингу надійності страхових компаній

Страхова компанія «ARX» (попередня назва «AXA Страхування») посіла перше місце у рейтингу страхових компаній України, за версією бізнес-порталу Mind. Це вже третій рейтинг порталу, який аналізує ключові аспекти діяльності страхових компаній. У рейтингу представлені 34 найбільших учасника ринку за 2018 рік, бізнес-модель яких має ознаки «ринкової діяльності».

Аналіз проводився за дев'ятьма ключовим індикаторами: боргове навантаження, рівень виплат, динаміка зібраних премій і капіталу, фінансова стійкість компанії, власники і приналежність до ФПГ, рівень кептивності / схемності, ефект масштабу і оцінка МТСБУ (так званий «світлофор»). Лише чотири компанії, крім «ARX», отримали максимально високі оцінки рейтингу.

Перше півріччя 2019 року компанії «ARX» та «ARX Life» завершили також успішно, з прибутком 80 млн грн, що на 58% більше, ніж за аналогічний період минулого року (прибуток за підсумками роботи «ARX» та «ARX Life»). Страхові виплати за 6 місяців склали близько 477 млн грн, і це на 5% більше, ніж за той же період 2018 року. В день компанія виплачує в середньому понад 3,5 млн грн, продовжуючи лідирувати в своїх традиційних сегментах. Основним акціонером страхової компанії «ARX» є канадський страховий холдинг Fairfax Financial Holdings Limited.

Як розраховувався рейтинг страхових компаній Mind детально можна подивитися за посиланням.

Інформація про компанію «ARX»:

  • 25 років на ринку страхування України
  • № 1 за розміром чистих страхових премій і чистих страхових виплат (згідно даних НКФУ серед 245 страхових компаній);
  • Лідер страхування «КАСКО» 10-й рік поспіль;
  • Найбільший платник податків на страховому ринку України (за даними «ТОП-100. Рейтинги найбільших»). Загальна сума податків склала понад 153, 8 млн;
  • Лідер за витратами на оплату праці в 2018 році – 259 млн грн.

Довідка про Fairfax:

  • Міжнародна холдингова компанія Fairfax Financial Holdings Limited з штаб-квартирою в Торонто (Канада) займається страхуванням, перестрахуванням і управлінням інвестиціями з 1985 року.
  • Головою і виконавчим директором холдингу з 1985 р є Прем Ватса.
  • Холдинг працює в 40 країнах світу.
  • Інвестиційний портфель становить $38,8 млрд, загальна сума активів складає $60,4 млрд, загальний акціонерний капітал складає $17,1 млрд.
  • Більше інформації тут: https://www.fairfax.ca/
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті