Захворіло у світі
19,705,715
Померло у світі
728,129
Вилікувалось у світі
11,967,286
Захворіло в Україні
80,949
Померло в Україні
1,897
Вилікувалось в Україні
43,972
Givenchy, Coach і Versace вибачилися перед Китаєм за «неправильні» футболки

Givenchy, Coach і Versace вибачилися перед Китаєм за «неправильні» футболки

На зображених на одягу картах Китаю спірні території – Гонконг, Тайвань, Макао – були зображені як країни

Givenchy, Coach і Versace вибачилися перед Китаєм за «неправильні» футболки
фото DR

Компанії Givenchy і Coach слідом за Versace вибачилися перед китайськими покупцями за футболки, на яких була зображена карта КНР, але при цьому Тайвань і Гонконг позначалися окремими країнами. Таким чином модні бренди відреагували на вимоги бойкотувати їх продукцію, повідомляє РБК.

Givenchy вибачилася за дизайн на своїх футболках в дописі, опублікованому в китайській соціальній мережі Weibo.

«Ми приносимо вибачення за помилки, які стали причиною обговорення користувачів. Ми маємо понести відповідальність за допущену недбалість. Givenchy завжди поважала територіальну цілісність Китаю і твердо дотримувалася принципу єдиного Китаю», – йдеться в повідомленні.

Компанія  Coach принесла свої вибачення в Twitter. Там відзначили, що «неакуратність» в дизайні футболок була допущена ще в 2018 році, після чого вся партія була знята з продажу.

Раніше з аналогічними вибаченнями виступила і Versace, на футболках якої окремими від Китаю територіями були показані Гонконг і Макао.

Зображення футболок стали поширювати по соцмережах в минулі вихідні – разом із закликами до китайських споживачів бойкотувати три модні бренди. Про розрив контрактів з компаніями заявили і китайські поп-зірки, раніше рекламували їхню продукцію. Серед них співак Янг Мі, а також супермодель Лю Вен, яка займалася просуванням Coach. Остання вибачилася і перед своїми шанувальниками за «нерозбірливість у виборі рекламодавця».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті