Захворіло у світі
42,641,728
Померло у світі
1,150,157
Вилікувалось у світі
28,776,373
Захворіло в Україні
343,498
Померло в Україні
6,391
Вилікувалось в Україні
141,508
Гриневич: нова Рада має ухвалити в цілому закон про загальну середню освіту та продовжити реформу

Гриневич: нова Рада має ухвалити в цілому закон про загальну середню освіту та продовжити реформу

Реформа системи освіти має пріоритетну підтримку Світового банку

Гриневич: нова Рада має ухвалити в цілому закон про загальну середню освіту та продовжити реформу
Лілія Гриневич
Фото: УНІАН

Новий парламент має продовжити втілювати освітню реформу та ухвалити в другому читанні закон про «Загальну середню освіту», адже Світовий банк визначив своїм пріоритетом пришвидшення реформи «Нова українська школа». Про це під час засідання уряду заявила міністр освіти та науки Лілія Гриневич, передає кореспондент  Mind.

«Наш уряд вніс в парламент закон про загальну середню освіту, він прийнятий в першому читанні і новому парламенту його треба буде прийняти в другому читанні. Так само ми підготували проект державного стандарту про базову освіту, ще потрібен про повну загальну середню освіту. Ми провели переговори зі Світовим банком і Світовий банк визначив для себе пріоритетом пришвидшення реформи «Нова українська школа» і дуже важливо, щоб новий уряд працював далі зі Світовим банком так само,  і цей проект обов’язково зміг себе реалізувати», – сказала Гриневич.

Вона також повідомила, що в рамках проведення освітньої реформи майже 100 000 вчителів пройшли спеціальні тренінги  для підготовки методики в новій українській школі, окрім  класичного підвищення кваліфікації, які проводяться раз на п’ять років і тепер  близько 1 млн школярів  будуть навчатися за новим державним стандартом.

При тому Гриневич уточнила, що на сьогодні за новою шкільною програмою навчаються 3,3 млн дітей.

Нагадаємо, 30 травня 2019 року парламент ухвалив законопроект про «Про повну загальну середню освіту» у першому читанні. За нього проголосували 229 народних депутатів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті