Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Перший фестиваль біохакінгу пройде в Україні в кінці вересня
Реклама

Перший фестиваль біохакінгу пройде в Україні в кінці вересня

Фестиваль відбудеться 27-29 вересня 2019 в заміському клубі Equides Club

Перший фестиваль біохакінгу пройде в Україні в кінці вересня

В Україні 27-29 вересня 2019 пройде перший фестиваль біохакінгу як комплексного підходу до управління здоров'ям. Про це йшлося на прес-конференції в УНІАН.

Фестиваль відбудеться в заміському клубі Equides Club (с. Лісники).

За словами засновника фестивалю, головного лікаря першої клініки біохакінгу в Україні SQLAB Святослава Ханенка, ідея проведення фестивалю пов'язана з тим, що «наступає новий час безперервних змін та дедалі більшої невизначеності, і Україну в цій невизначеності трясе так, як мало кого іншого».

Він переконаний, що Україна і її громадяни сьогодні «стоять перед екзистенціональним вибором: бути нам чи не бути».

Як підкреслив Ханенко, з 1991 року населення України «скоротилася вже практично удвічі, і чим далі, тим справи стають все гірше».

«І ми вважаємо, я вважаю особисто, що здоров'я лідерів України, саме здоров'я як комплексна категорія саме лідерів, як тих, хто несе на собі відповідальність і веде за собою інших, є тим предметом, на якому потрібно сфокусувати сьогодні всі ресурси», – заявив Ханенко.

За його словами, «біохакінг – це управління здоров'ям, що вимірюється, для досягнення максимальної продуктивності в усіх сферах життя».

Перший фестиваль біохакінгу пройде в Україні в кінці вересня
Святослав Ханенко, засновник фестивалю біохакінгу, головний лікар першої клініки біохакінгу в Україні SQLAB

Як сказав Ханенко, йдеться не про ті ситуації, коли люди відвідують лікарів лише при появі певної хвороби, а навпаки – про постійне опікування своїм здоров'ям. «Опікуватися здоров'ям, прокачувати його для максимальних показників, для того, щоб бути максимально продуктивним», – додав він.

За його словами, філософія біохакінгу зародилася 10 років тому в Кремнієвій долині в американському штаті Каліфорнія, де зосереджена велика кількість успішних компаній.

«Ми за три роки в першій клініці біохакінгу отримали безпрецедентний досвід. Ми обстежили дуже глибоко і дуже велику кількість людей, саме лідерів, лідерів думки в Україні», – заявив Ханенко.

Він підкреслив, що місія розвитку біохакінгу полягає в подоланні демографічної кризи в Україні.

«Ми переконалися в правильності нашого вибору, що зосереджуватися потрібно на лідерах, щоб біохакінг став мейнстрімом, і після цього цей тренд поширювався на інші верстви суспільства, і таким чином ми подолаємо демографічну кризу», – зазначив Ханенко.

За його словами, у зв'язку з цим виникла ідея провести фестиваль біохакінгу в Україні. «Не просто односторонньо освічувати і робити певні лекції, знімати матеріали, а допомогти лідерам думок у теоретичному і практичному форматі, допомогти гостям фестивалю впливати на контент заходу», – пояснив Ханенко.

Біохакінг – це управління здоров'ям, що вимірюється, для досягнення максимальної продуктивності в усіх сферах життя

Серед цілей фестивалю він назвав допомогу людям сформувати ставлення до свого здоров'я як комплексного ресурсу благополуччя тіла, розуму, духу, соціальних зв'язків і навколишнього середовища, основного вимірюваного і керованого ресурсу, також йдеться про віру в себе, про цінності, які людина істинно усвідомлює і йде до своїх цілей.

У свою чергу, президент CEO Club Ukraine, співзасновник Young Business Club, Executive Club Сергій Гайдайчук зазначив, що чим вище людина піднімається у професійному плані і в бізнесі, тим сильніше підвищується рівень відповідальності, і в першу чергу – відповідальності за інших людей.

«Кількість проектів зростає, кількість ініціатив зростає, але ключове в усьому цьому – це ти, не твої знання, не твої дипломи, не твої стратегії, а твоє здоров'я. І в цьому часто є багато проблем, і тому бізнесмени після 20 років у бізнесі починають опікуватися здоров'ям. Спочатку вони інвестують свій час, свої гроші в розвиток бізнесу, а потім ці гроші і час інвестують у відновлення здоров'я», – сказав Гайдайчук.

«Крім того, що ми повинні відповідати перед собою за своє здоров'я, ми повинні також цю ідею нести серед людей. Ми повинні робити це модним», – заявив Гайдайчук і додав, що потрібно об'єднувати лідерів, які мають репутацію і до думки яких прислухаються.

На думку члена правління KMBS Allumni Євгена Саранцова, стан здоров'я людини говорить про його бізнес і проекти, про його лідерство як елемент, що «вбудований» у людину. «Якщо у тебе немає ресурсів, твоє оточення дуже швидко розуміє, що ти не ресурсний, і вони не вірять у твою спроможність зробити якусь трансформацію, зробити якийсь наступний лідерський крок», – сказав Саранцов.

Перший фестиваль біохакінгу пройде в Україні в кінці вересня
Євген Саранцов, член правління KMBS Allumni

Він вважає, що управляти здоров'ям не лише модно, але й дуже вигідно, і фестиваль біохакінгу повинен дати розуміння інструментів управління здоров'ям. «Робити це краще, і робити краще трансформації в Україні, і інвестувати у здоров'я як у свій потужний лідерський потенціал», – додав він.

Як зазначив керуючий H Club Олег Стрельников, серед успішних і відомих бізнесменів, політиків і спортсменів «хтось вміє блискуче керувати своїм здоров'ям, а хтось не вміє це робити», на фестивалі будуть озвучені практичні поради, як правильно підходити до теми біохакінгу.

«Для себе, завдяки моїм колегам і друзям, я зрозумів, що це просто нове ставлення до життя. До здоров'я як частини життя можна ставитися теж по-різному, і витрачати на нього зусилля і гроші або не звертати на нього уваги як на щось, що дісталося нам даром», – сказав Стрельников і висловив сподівання, що фестиваль започаткує модний тренд свідомого ставлення до власного здоров'я.

Перший фестиваль біохакінгу пройде в Україні в кінці вересня
Олег Стрельников, керуючий H Club

На фестивалі очікується участь 250 осіб – представників підприємницької, творчої, громадської та інтелектуальної еліт України для формування екосистеми, в якій здоров'я стає первинної цінністю, головним ресурсом і надійним фундаментом для розвитку України, заявили його організатори.

На фестивалі будуть представлені шість преміальних українських спільнот: H Club (акцент – вплив), CEO Club Ukraine (акцент – репутація), Young Business Club (акцент – молода енергія підприємництва), The Aspen Institute Kyiv Alumni Club (акцент – інтелект), Executive Club Ukraine (акцент – управління топ-менеджменту), і A Club (акцент – фінансовий рівень).

В рамках фестивалю очікується виступ 30 спікерів (міжнародні експерти в біохакінгу, професіонали в управлінні здоров'ям), а лідери думок поділяться експертизою і особистим досвідом трансформацій.

Крім теорії і практики, на фестивалі гостям будуть запропоновані різні розваги.

При цьому Ханенко підкреслив, що учасники матимуть повну свободу вибору, і кожен зможе представити свою програму.

За його словами, квитки на фестиваль вже продаються. Перші квитки, або так звані early birds tickets, коштують 300, 400 та 500 євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті