Захворіло у світі
12,745,734
Померло у світі
565,782
Вилікувалось у світі
7,026,011
Захворіло в Україні
53,521
Померло в Україні
1,383
Вилікувалось в Україні
26,118
Американська UPS вже тестує у США безпілотні вантажівки

Американська UPS вже тестує у США безпілотні вантажівки

Тестування тривають з травня цього року

Американська UPS вже тестує у США безпілотні вантажівки
фото twitter.com/tusimpleai

Американська служба доставки UPS вже більше трьох місяців здійснює перевезення вантажів в Аризоні безпілотними вантажівками. Про це повідомляє GearBrain.

Зазначається, що це стало можливим завдяки покупці компанією міноритарної долі в фірмі TuSimple, яка спеціалізується на самохідних вантажівках.

Варто зазначити, що випробування цього транспорт у розпочалось ще у травні 2019 року, але компанії про це не повідомляли.

В TuSimple вважають, що її послуги можуть допомогти компаніям зекономити 30% від суми, які вони витрачають на перевезення. Сервіс фірми працює на рівні автівок з автономним рівнем 4, що значить, що інтелектуальна система може самостійно керувати вантажівкою. Тим не менш, законодавство Аризони вимагає, щоб в транспортних засобах такого рівня все одно був водій.

«UPS прагне до розробки та впровадженню технологій, які дозволяють нам більш ефективно керувати нашої логістичною мережею, – сказав Скотт Прайс, головний спеціаліст із стратегії та трансформації UPS. – Незважаючи на те, що повністю автономні авто без водія мають ще бути вдосконалені, нас надихають досягнення в галузі гальмування та інших технологій, які освоюють такі компанії як TuSimple».

Видання повідомляє, що кожен тягач з напівпричепом, який бере участь в тестуванні, оснащено дев’ятьма камерами і лідарами.

Нагадаємо: минулого року також в Аризоні Uber заявила про запуск свого парку безпілотних автомобілів, які будуть перевозити вантажі в рамках програми Uber Freight.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті