Microsoft та Nvidia об’єднуються, щоб зробити гру Minecraft більш реалістичною

Microsoft та Nvidia об’єднуються, щоб зробити гру Minecraft більш реалістичною

Гравці матимуть змогу насолоджуватися більше реалістичною графікою

Microsoft та Nvidia об’єднуються, щоб зробити гру Minecraft більш реалістичною
фото www.flickr.com/photos/lonnon

Microsoft Corp заявила,що використовуватиме технологію трасування променів в реальному часі від Nvidia Corp, щоб надавати гравцям відеогри Minecraft більш реалістичну графіку на персональних комп’ютерах. Про це повідомляє Reuters.

Трасування променів в реальному часі або здатність чипу імітувати, як світлові промені відображаються у візуальній сцені, допомагає відеоіграм  та іншій комп’ютерній графіці більш реалістично передавати тіні та відображення.

Як повідомлялось, минулого тижня Nvidia оприлюднила квартальні результати, які перевершили очікування Уолл-стріт і повідомила,що її прибутковість росте завдяки новим високоякісним графічним чипам для геймерів.

Окрім Minecraft, така ж графічна технологія використовуватиметься і в «Call of Duty: Modern Warfare» (від Activision Blizzard), «Watch Dogs: Legion» (від Ubisoft Toronto) та «Synced: Off Planet» (від Tencent NExT Studios), повідомила Nvidia.

Minecraft – інді-гра, яка дає гравцю тривимірний світ,що складається з кубиків,  який він сам може змінювати. Ця особливість робить гру схожою на конструктор Lego. Minecraft не ставить перед гравцем конкретних цілей, натомість він отримує повну свободу: він може досліджувати світ, добувати корисні копалини, вступати в бій із супротивниками та інше.

Станом на травень 2019 року у світі було продано 176 млн копій на усіх платформах, що робить гру найбільш продаваною в історії.

Нагадаємо: компанія Nvidia, яка розробляє графічні процесори, вийшла на перше місце в світовому  рейтингу компаній, найбільш прибуткових для інвесторів. З 2014 по 2018 рік середня загальна прибутковість від володіння акціями Nvidia склала 54,4%. Саме з цією компанією пов'язують головні надії у розвитку штучного інтелекту.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло