Nvidia очолила рейтинг найбільш прибуткових для інвесторів компаній

Nvidia очолила рейтинг найбільш прибуткових для інвесторів компаній

Середня прибутковість для її інвесторів становила 54,4% в останні п'ять років.

Nvidia очолила рейтинг найбільш прибуткових для інвесторів компаній
фото Shutterstock

Американська компанія Nvidia, яка розробляє графічні процесори, вийшла на перше місце в світовому  рейтингу компаній, найбільш прибуткових для інвесторів. Рейтинг опублікувала консалтингова компанія The Boston Consulting Group, передає vc.ru.

З 2014 по 2018 рік середня загальна прибутковість від володіння акціями Nvidia склала 54,4%. Саме з цією компанією пов'язують головні надії у розвитку штучного інтелекту.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

На другому і третьому місці за цим показником – китайський харчової холдинг Kweichow (43,5%) і медіапровайдер Broadcom (39,5%). Загалом топ-10 найприбутковіших компаній має такий вигляд:

  1. Nvidia (54,4%)
  2. Kweichow (43,5%)
  3. Broadcom (39,5%)
  4. Netflix (38,5%)
  5. Adobe (30,5%)
  6. Amazon (30,4%)
  7. Intuitive Surgical (30,2%), медична технологічна компанія
  8. Tencent Holdings (29,3%), інвестиційна та медіакомпанія
  9. United Health Group (29%), медична страхова компанія
  10. «Лукойл» (27,1%)

Аналітики відзначають, що Nvidia, Broadcom і Netflix третій рік поспіль займають місця в першій п'ятірці рейтингу. При цьому соцмережа Facebook, яка в 2018 році була на п'ятому місці, опустилася на 33 рядок через обвал капіталізації наприкінці 2018 року.

Головною несподіванкою рейтингу стала китайська Kweichow Moutai (друге місце). Компанія – багатопрофільний агропереробник, флагманським продуктом якого є китайська горілка байцзю.

BCG складає рейтинг з 1999 року. Компанія враховує параметр сукупної акціонерної прибутковості (TSR) за останні п'ять років – середній приріст капіталізації і дивіденди. Аналітики включили в рейтинг 2233 компанії.

Нагадаємо, Tesla вирішила відмовитись від процесорів компанії Nvidia і натомість використовувати власні.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло