Захворіло у світі
5,717,575
Померло у світі
356,213
Вилікувалось у світі
2,367,777
Захворіло в Україні
22,382
Померло в Україні
669
Вилікувалось в Україні
8,439
Гендиректор Huawei розповів, як компанія буде боротися з санкціями США

Гендиректор Huawei розповів, як компанія буде боротися з санкціями США

Компанія переходить у «бойовий режим», щоб пережити кризу

Гендиректор Huawei розповів, як компанія буде боротися з санкціями США
фото DR

Китайська Huawei витрачатиме більше коштів, щоб забезпечити безперебійність поставок, скоротить зайві робочі місця і звільнить неефективних менеджерів – таких заходів компанія вживатиме в якості «боротьби за життя» після введення санкцій США, заявив засновник Жень Чженфей, пише Reuters.

Напередодні влада США озвучила, що відстрочить введення обмежень для американських компаній на торгівлю з Huawei ще на 90 днів, водночас було прийнято рішення додати більше 40 одиниць продукції Huawei в економічний чорний список.

У записці, розісланій співробітникам у понеділок, яка містить чимало військових метафор, 74-річний Жень попросив співробітників активно працювати над цілями продажів, оскільки компанія переходить у «бойовий режим», щоб пережити кризу.

«Компанія переживає момент «живи або помри», – написав Жень, колишній офіцер китайської армії.

«Якщо ви не можете виконати цю роботу, тоді звільніть місце для танка; а якщо ви хочете вийти на поле битви, можете зав'язати мотузку навколо «танка», щоб тягти його, кожному потрібна така рішучість!» – написав топ-менеджер.

«У першому півріччі наші результати були хорошими, ймовірно, тому, що наші китайські клієнти  своєчасно здійснювали платежі і обсяги продажів були великими», – заявив Жень.

Він висловив упевненість в результатах Huawei за весь рік і сказав, що необхідно «витратити гроші і вирішити проблему безперервності виробництва», збільшивши стратегічні інвестиції, в тому числі в виробниче обладнання.

У Huawei зараз працює майже 190 тисяч осіб по всьому світу.

«Через 3-5 років Huawei наповниться новою кров'ю, – зазначив Жень. – Після того, як ми переживемо найкритичніший момент в історії, народиться нова армія. Для чого? Щоб домінувати над світом».

Раніше в інтерв'ю агентству Associated Press Жень заявив, що Huawei може обійтися і без співпраці з компаніями з США, дії американської влади не мають істотного впливу на китайську компанію, сказав гендиректор Huawei.

«Незалежно від того, розширюється чорний список чи ні, це не матиме істотного впливу на бізнес Huawei. Ми можемо чудово обійтися, не покладаючись на американські компанії», – заявив Жень Чженфей.

У травні Міністерство торгівлі США вирішило внести Huawei і пов'язані з нею юридичні особи в «чорний список», обмеживши їх можливості купувати сервіси та комплектуючі у американських фірм.

Термін дії ліцензій для американських компаній на ділове співробітництво з Huawei закінчувався в понеділок, 19 серпня. Тепер він продовжений до 19 листопада.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті