Захворіло у світі
5,682,389
Померло у світі
354,944
Вилікувалось у світі
2,337,385
Захворіло в Україні
21,905
Померло в Україні
658
Вилікувалось в Україні
7,995
США продовжують термін ліцензій на бізнес з Huawei ще на 3 місяці

США продовжують термін ліцензій на бізнес з Huawei ще на 3 місяці

Поступки зроблено для компаній, які працюють у сільській місцевості і залежать від Huawei

США продовжують термін ліцензій на бізнес з Huawei ще на 3 місяці
фото DR

Американські компанії отримають продовження ліцензій на ведення бізнесу з китайською Huawei терміном на 90 днів, заявив міністр торгівлі США Уілбур Росс в інтерв'ю телеканалу Fox Business Network, передає FinMarket.

«Ми даємо телекомунікаційним компаніям США ще 90 днів, – сказав Росс. – Деякі компанії, що працюють у сільській місцевості, залежать від Huawei. Тому ми даємо їм ще трохи часу».

Як повідомлялося, на вихідних президент США Дональд Трамп виступив проти продовження ліцензій на ведення бізнесу з Huawei.

«Huawei – це компанія, з якою ми взагалі не можемо вести бізнес, – заявив він. – Я не хочу ніякого бізнесу з нею, оскільки вона становить загрозу нашій національній безпеці».

Термін дії ліцензій для американських компаній на ділове співробітництво з Huawei, виданих вже після внесення китайської компанії в «чорний список» за звинуваченням у співпраці зі спецслужбами КНР, закінчується в понеділок, 19 серпня. Тепер він продовжений до 19 листопада.

Внесення в «чорний список» означає, що американські компанії не можуть продавати Huawei свою продукцію і технології без спеціального дозволу. Багато аналітиків вважають, що санкції проти Huawei, яка є найбільшою за розміром виручки китайською компанії в сфері інформаційних технологій, введено через торговий конфлікт США з Китаєм.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті