Прем'єр радить наступникам закріпити зростання економіки шляхом полегшення умов ведення бізнесу

Прем'єр радить наступникам закріпити зростання економіки шляхом полегшення умов ведення бізнесу

Тоді Україна зможе увійти у ТОП-30 рейтингу Doing Business за легкістю ведення бізнесу

Прем'єр радить наступникам закріпити зростання економіки шляхом полегшення умов ведення бізнесу
прем'єр-міністр Володимир Гройсман
Фото: УНІАН

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман радить наступному уряду полегшити умови ведення бізнесу, що спростить  залучення інвестиції в економіку України.  Це потрібно для того, щоб зробити зростання економіки сталим і тримати його на рівні від 5% до 7%, Про це Гройсман заявив під час засідання уряду, передає кореспондент Mind.

«Під час роботи нашого уряду економіка почала зростати. Ми маємо дуже позитивний сигнал зростання економіки в 2019 року – 4,6% зростання економіки... Але яке наше головне завдання? Зробити зростання економіки сталим, тобто від 5% до 7%. А для цього нам потрібні інвестиції. Інвестиції приходять туди, де є відповідна легкість ведення бізнесу», – зазначив Гройсман.

У 2014 році у рейтингу Doing Business Україна за легкістю ведення бізнесу була на 112 місці, а у 2019 році за цим показником вона піднялась на 41 позицію, посівши 71 місце.

«Якщо наступний уряд зробить мінімум теж сам, що зробили ми, і ми піднімемось ще на 41 позицію, ми увійдемо в ТОП-30 країн світу по легкості ведення бізнесу. Це абсолютно реально і можливо зробити», – переконаний Гройсман.

Раніше Mind писав, що за інформацією прем'єр-міністра, у Держказначействі накопичено близько 130 млрд грн, а міжнародних резервів – близько $22 млрд. Також він повідомив, що діючому уряду вдалося суттєво знизити інфляцію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію