Захворіло у світі
32,844,938
Померло у світі
994,216
Вилікувалось у світі
22,717,603
Захворіло в Україні
198,634
Померло в Україні
3,959
Вилікувалось в Україні
87,882
На Южноукраїнській АЕС майнили криптовалюту – ухвала суду

На Южноукраїнській АЕС майнили криптовалюту – ухвала суду

В результаті розміщення відповідної комп'ютерної техніки могло бути допущено розголошення відомостей про фізичний захист АЕС, що є державною таємницею

На Южноукраїнській АЕС майнили криптовалюту – ухвала суду
фото Wikipedia

Посадові особи «Южноукраїнської атомної електростанції» в режимному приміщені станції несанкціоновано розмістили комп`ютерне обладнання з підключенням до мережі Інтернет, яке використовувалось для майнінгу криптовалюти. Через підключення техніки до мережі сталось розголошення відомостей щодо фізичного захисту станції, які становлять державну таємницю. Про це свідчить ухвала Центрального районного суду міста Миколаєва. 

Зазначається, що комп'ютерну техніку в режимних приміщеннях АЕС виявили співробітники слідчого відділу СБУ Миколаївської області. 

В ухвалі йдеться про те, що правоохоронцями «виявлено та вилучено комп`ютерну техніку та комплектуючі, які несанкціоновано розміщені на території атомної електростанції та утворювали при цьому єдину окрему локальну мережу з виходом до загальної мережі Інтернет і використовувались для добування криптовалюти».

В ході обшуків працівники СБУ вилучили медіа-конвертер, оптоволоконний кабель та частину мережевого кабелю. Слідчий просив суд накласти арешт на вказане майно.

Суд клопотання задовольнив та постановив «накласти арешт на вилучене 10.07.2019 р. в ході огляду кабінету за адресою Миколаївська обл., м. Южноукраїнськ, Промисловий майданчик 1, каб. №205 майно, а саме: медіа-конвертер «CTC union» SN: D5306V000020016CG003; оптоволоконний кабель чорного кольору;  частину мережевого кабелю білого кольору».

Ухвала може бути оскаржена протягом п’яти днів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті