Захворіло у світі
18,601,795
Померло у світі
702,045
Вилікувалось у світі
11,178,978
Захворіло в Україні
75,490
Померло в Україні
1,788
Вилікувалось в Україні
41,527
МЗС повідомило про нові візові полегшення для українців

МЗС повідомило про нові візові полегшення для українців

Цього разу вони стосуються Лаосу і Шрі-Ланки

МЗС повідомило про нові візові полегшення для українців

Міністерство закордонних справ України повідомило про нові візові полегшення для українських громадян, зокрема, щодо Лаосу і Шрі-Ланки. Про це повідомив Департамент консульської служби МЗС на сторінці в Facebook.

Так, уряд Лаосу запровадив для українців можливість отримувати електронну візу для туристичних поїздок на термін до 30 днів.

Реєстрацію для отримання такої візи можна пройти на лаоському урядовому сайті «eVisa Lao Official Online Visa» за адресою https://laoevisa.gov.la.

Posted by Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine on Friday, 23 August 2019

Своєю чергою уряд Шрі-Ланки тимчасово скасував для громадян України плату за електронне підтвердження подорожі (Electronic Travel Authorization – ETA) – на термін до 31 січня 2020 року. Ця можливість надана українцям, які їдуть до цієї країни з туристичною метою.

Реєстрація для отримання такого підтвердження можлива на шрі-ланкійському урядовому сайті «Sri Lanka Electronic Travel Authorization System» за адресою http://www.eta.gov.lk.

Після отримання цього підтвердження туристи з України, які бажають відвідати Шрі-Ланку, можуть оформити візу терміном дії до одного місяця в міжнародному аеропорту міста Коломбо і прикордонних пунктах пропуску.

«При проходженні прикордонного контролю іноземців можуть попросити пред’явити зворотній квиток, дорожні чеки чи кредитні картки, а також документи, що підтверджують туристичний характер поїздки. Туристичну візу можливо подовжити в Департаменті міграції та імміграції Шрі-Ланки. Візи інших типів оформлюються лише дипломатичними представництвами й консульськими установами Шрі-Ланки за кордоном», – сказано в повідомленні.

Щодо Лаосу також є можливість оформлювати в’їзну візу безпосередньо в міжнародних аеропортах у В’єнтьяні, Луанг-Прабангу, Паксе, Варреї терміном до 30 днів із єдиним можливим продовженням у подальшому або в дипломатичному представництві Лаосу, що працює в Москві.

Для оформлення в цих аеропортах в’їзної візи потрібно подати: закордонний паспорт з терміном дії не менше, ніж 6 місяців до запланованого виїзду з Лаосу, дві фотокартки 3,5 см на 4,5 см, заповнену візову анкету, зворотній/транзитний квиток або документ, що підтверджує мету поїздки й перебування в Лаосі, консульський збір у розмірі 30 доларів США. Також із тих, хто відлітає з Лаосу, стягують збір аеропорту: міжнародні вильоти – 10 доларів США на людину; місцеві – 5000 лаоських кіп на людину.

Раніше Mind писав, що Китай став лідером з оформлення електронних віз в Україну.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті