Захворіло у світі
20,981,939
Померло у світі
760,633
Вилікувалось у світі
13,039,562
Захворіло в Україні
87,872
Померло в Україні
2,011
Вилікувалось в Україні
46,797
Путін готує симетричну відповідь на ракетне випробування США

Путін готує симетричну відповідь на ракетне випробування США

При цьому президент РФ запевняє, що його країна «як і раніше відкрита до рівноправного і конструктивного діалогу зі США»

Путін готує симетричну відповідь на ракетне випробування США

Президент Росії Володимир Путін доручив МЗС РФ, міноборони та іншим профільним відомствам проаналізувати рівень загрози після ракетного випробування США та підготувати заходи щодо симетричної відповіді. Про це повідомляє сайт глави Кремля.

«Доручаю міністерству оборони Російської Федерації, міністерству закордонних справ, іншим профільним відомствам проаналізувати рівень загрози, яка створюється згаданими діями Сполучених Штатів для нашої країни, і вжити вичерпних заходів з підготовки симетричної відповіді», – сказав президент РФ.

У той же час Путін запевнив, що Росія «як і раніше відкрита до рівноправного і конструктивного діалогу зі США для відновлення довіри і зміцнення міжнародної безпеки».

Нагадаємо: 18 серпня США провели випробування крилатих ракет дальністю понад 500 кілометрів на острові Сан-Ніколас у Каліфорнії. Це були перші випробування після припинення дії Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД). Після цього Росія та Китай попросили скликати засідання Ради Безпеки ООН та обговорити це випробування ракети. Під час засідання Радбезу ООН представники США та Росії звинуватили один одного у розпалюванні нової гонки озброєнь. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті